Donanım Driver (Sürücü) Siteleri

Bazen küçücük bir driver bizi saatlerce uğraştırabilir ve aradığımızı üreticinin web sitesinde bulamayabiliriz.Bu gibi durumlarda imdadımıza verceğim birkaç site yetişebilir.



http://www.driversearch.com
http://www.softlookup.com/driver/
http://driveragent.com/?ref=84
http://www.windrivers.com/
http://www.guru3d.com/
http://www.omegadrivers.net
http://www.ati.com
http://www.nvidia.com
http://www.dirfile.com/drivers.htm
http://www.driverzone.com/
http://www.driversguide.com
http://www.soft32.com/c/Windows/Drivers/2-52.html
http://www.driverscollection.com/
http://www.PCdrivers.com/
http://www.opendrivers.com/
http://www.nirsoft.net/utils/driverview.html
http://www.softpedia.com/get/System...erView.shtml
WinDriverGhost http://www.zhangduo.com/driverbackup.html
Servi Win v.1.20 (Drivers Manager)
Driver Guide Toolkit v.2 http://www.driverguidetoolkit.com
USB Drivers:www.total-usb.net
Fix Window Drivers :http://www.PC-Utility.com
Drivers Detective 6.0.5.2 http://www.drivershq.com/
------
Ayrıca:
CDROM Drivers http://www.cdrom-drivers.com/
Audio Drivers http://www.soundcard-drivers.com/
BIOS Drivers http://www.bios-drivers.com/
Camera Drivers http://www.camera-drivers.com/
DVD Drivers http://www.cdrom-drivers.com/
Graphics Drivers http://www.video-drivers.com/
Input Drivers http://www.input-drivers.com/
Modem Drivers http://www.modem-drivers.com/
Monitor Drivers http://www.monitor-drivers.com/
MonitorDrivershttp://bestcomputingsites.com/Compu...-driver.html
http://www.toptensites.org/Monitor-Driver/24/
Mouse Drivers http://www.input-drivers.com/
Network Drivers http://www.network-drivers.com/
Plotter Drivers http://www.printer-drivers.com/
Printer Drivers http://www.printer-drivers.com/
Scanner Drivers http://www.scanner-drivers.com/
Sound Drivers http://www.soundcard-drivers.com/
Storage Drivers http://www.storagedrivers.com/
USB Drivers http://www.usb-drivers.com/
Video Drivers http://www.video-drivers.com/
Windows XP Drivers http://www.xp-drivers.com
Ethernet Drivers http://www.dbmoz.com/m/ethernet/eth...rch=ethernet

0 yorum: