Bloggobo ile Sitenizi / Blogunuzu Dünya ile Paylaşın

blogobo sitesi bir nevi blog kardeşliği bu siteye blog yada sitenizi kayıt ettiğinizde site yada blogunuzdaki resimler yada yazılar diğer kayıtlı sitelerin gadgetletrin de dönüşümlü olarak gösteriliyor. aynı zamanda site size gösterim ve tıklama istatisliklerini gösteriyor.
böylece sitenizin ziyaretçi yada tanınırlık rankını yükseltirken farklı siteler tanıma yada dünyadan özgün haberlere ulaşma imkanı buluyorsunuz.

http://www.blogobo.com/site ingilizce olduğu için kısaca işlemleri anlatayım.
siteye girdiğinizde register (kayıt ) yerini tıklıyorsunuz. Anasayfasında da gördüğünüz gibi çeşitli sitelerden resimler ve oylama bölümü var.

kayıt bölümünde bulunan bilgileri dolduruyorsunuzsayfanıza widget oluşturuyorsuz. dilediğiniz gibi ayar yapabilirsiniz.


sonra reklamını yapmak istediğiniz yayını mesaj atabilir veya diğer bir çok özelliği kullanabilirsiniz.
not: yazılarınızın Güzel Türkçe 'mize uygun yazmaya dikkat edin, çünkü translate(çeviri) özelliğini karşılaması önemli bir ayrıntı.♥... Bu içerik WebKenti.Net tarafından hazırlanmıştır.
Yorum bölümünden fikirlerinizi veya eklemek istediklerinizi belirterek, bizlere ve diğer kullanıcılara yol gösterip yardımcı olabilirsiniz.
Sosyal paylaşım butonlarını ( M B t f P G+1 vb.) kullanarak, faydalı bulduğunuz bilgileri beğenebilir ve paylaşabilirsiniz. ...♥

0 yorum: