Geek Uninstaller

Program ekle kaldır da görünmeyen , normal yollarla kaldırdığımız zaman çok fazla artık bırakan yada bir türlü sistemden tam olarak kalkmayan program ve yazılımlar, her bilgisayar kullanıcısının istemediği durumlardır.
Bu gibi programlar pcnizde olduğu müddetçe gereksiz yer işgal edip sistemin kalabalıklaşmasına ve yavaşlamasına neden olur.
Geek Uninstaller test ettiğim programlar içerinde programları sorunsuz ve en temiz şekilde kaldıran, başarılı bir program kaldırma yöneticisidir.
Etkili, Hızlı, Küçük ve Taşınabilirdir. Tamamen ücretsiz , 64 bit ve Türkçe dil desteği vardır. Tüm Windows sürümlerini desteklemektedir.
Kullanımı oldukça basittir

İndirdiğiniz zipli dosya içerindeki .exe klasörünü istediğiniz yere çıkartıp programı kurduktan sonra, gelen ekranda seçtiğiniz programın üstünde sağ tık ile açılan pencereden "kaldır" demeniz yeterlidir, 

Açılan pencere kalıntı dosya , klasör ve kayıt defteri girdilerini gösterir , bittir dediğinizde program kalkmış olur.

Bunun dışında kalkmayan programlar için "zorla kaldır"
Bilmediğiniz isimdeki bir program için Google de ara veya Program anasayfasına giderek hangi program olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

Geek Uninstaller ilk kullandığınızda, belkide güçlü bir program kaldırma yöneticisi kullanarak kaldırdığınızı sandığınız programların parçalarının kalkmadığını ve GeekUninstaller bu artıkları sorunsuzca temizlediğini gördüğünüzde, sizinde pc nizin değişmez programları arasında yerini alacaktır.1 yorum: