Bildirgec.org Nereye Doğru Gidiyor ?


bildirgec.org


Pilli siteler topluluğunun en iyi bölümünü oluşturan http://www.bildirgec.org/ son zamanlarda ki gerilemesi sanal alem efendileri tarafından durgun bir üzüntü ile karşılanıyor.
Benimde blogumun temel şablonunun oluşmasında örnek aldığım ve uzun süredir takip ettiğim  bildirgeç.org sitesinin bu gidişatı bizi de rahatsız ediyor.


Söylentilere göre ödeme planındaki değişim yüzünden içerik ekleyenlerin ve masa bacağı diye tabir edilen kemik kadronun azalması nedeni ile eski gücünün azaldığı belirtilse de hala bir misyonu taşımadaki rolü değişmemeli ve zamana göre kendini geliştirmesi gerektiğine inanıyoruz.
Örneğin giden yazarlar yerine yenileri gelebilir, ödeme olmasa da sitede reklamınız yayınlansın diye puan usülü bir uygulamaya geçilebilir.Tabi çözüm önerileri farazi , çeşitli yöntemler uygulanabilir.
Yıllara baktığımızda son yıldaki gerileme daha net ortaya çıkıyor.


umarım pilli grubu eski günlerine geri döner !

*pillinetwork, bağımsız bir web siteleri topluluğudur. İçeriğini üyeleri oluşturur.Düzgün bir Türkçe ve samimiyet ile yazan herkesi aramıza kabul ediyoruz. Bol bol okumak istiyorum diyorsanız; bağımsız, samimi ve sizin gibi insanlar tarafından yazılmış içeriğe kavuşuyorsunuz. Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip insanların fikirlerini görebiliyor, siz de fikirlerinizi ekleyebiliyorsunuz. 
http://www.pilli.com/ 

Yorumlar