Teknoloji Sitesi / Forumu / Bloğu Nasıl Olmalı

Teknoloji  Sitesi / Forumu / Bloğu Nasıl Olmalı

Web dünyasındaki adreslerimiz sosyal ağlar ve internet siteleri. Bir çok site açılıp daha demini almadan hızlıca kapanıyor. Teknoloji için bir veri tabanı oluşturabilecek kalitedeki siteler için nacizane önerilerim.
Site/forum içerikleri hazırlanırken geniş bir kitleye hitap edebilmek için çok özenli bir anlatım dili kullanılması gereklidir. Site/forum hem bilgisayar ile yeni tanışmış birinin anlayacağı bir dili kullanıp, ona her okuduğunda yeni bir şeyler katmalı hem de yeterli derecede bilgi birikimi olan birini cezbedebilecek özgün içeriğe sahip olmalıdır. İşte bu yüzden Siteler/forumlar onlarca kategori altında inceleme yazıları, donanım testleri, teknoloji haberleri, oyun tanıtımları, bookmark, bilgisayar ipuçlarına yer vermek zorundadır. Ayrıca siteyi/forumu, onu ilk defa ziyaret edecek okuyucuları düşünerek de bazı içeriği devamlı tekrarlamak ve güncel olmak zorundadır.
Tabiki en önemlisi ise özgün ve kaliteli bilgi içeriyor olunması gereklidir.PC (computer - internet) Site / Forum / How To Blog


♥... Bu içerik WebKenti.Net tarafından hazırlanmıştır.
      Yorum bölümünden fikirlerinizi veya eklemek istediklerinizi belirterek, bizlere ve diğer kullanıcılara yol gösterip yardımcı olabilirsiniz.
      Sosyal paylaşım butonlarını ( M  B  t  f  P  G+1 vb.) kullanarak, faydalı bulduğunuz bilgileri beğenebilir ve paylaşabilirsiniz. ...♥


0 yorum: