bildirgec.org


Pilli siteler topluluğunun en iyi bölümünü oluşturan http://www.bildirgec.org/ son zamanlarda ki gerilemesi sanal alem efendileri tarafından durgun bir üzüntü ile karşılanıyor.
Benimde blogumun temel şablonunun oluşmasında örnek aldığım ve uzun süredir takip ettiğim  bildirgeç.org sitesinin bu gidişatı bizi de rahatsız ediyor.

Devamını Oku

0 yorum:


Superman (Kal-El) - Clark Kent

Devamını Oku

1 yorum:

Blogger da Tıklanan Tüm Linkleri Yeni Sekmede Açma Kodu

Blogger de verdiğiniz linklerin tıklandığı zaman sitenin sayfasının kapanıp üstüne yeni bir site çıkması bizim sitemiziden çıkıldığı anlamına geliyor. Bloggerde tüm bağlantıların/linklerin yeni sekmede açılmasını istiyorsak.

Devamını Oku

10 yorum:


Blog Ödülleri

WebSeyyahı olarak katıldığımız Blog Ödüllerinde elemeleri geçmiş ve Teknoloji Blogları alanında finallere kalmış bulunuyoruz.

https://www.blogodulleri.com/Kategoriler/Teknoloji-Bloglar%C4%B1/9

Bu dönem her üye , her kategoride üç oy kullanılabilecek.
2 Aralık’a kadar sürecek oylama sonrasında halkın belirlemiş olduğu kategorilerin ilk 10 blogu 5 Aralık’ta açıklanacak ve jüri değerlendirmesine sunulacak.

Devamını Oku

0 yorum:

Güneş Saati


Zaman veya vakit, ölçülmüş veya ölçülebilen bir dönem, uzaysal boyutu olmayan bir süreklilik.[1] Zaman kavramı, tarih boyunca felsefenin ilgi alanlarından biri olmasının yanı sıra matematik ve fizik çalışmalarının da önemli alanlarından biridir.

Devamını Oku

1 yorum:

Site Fare Sağ Tık Yasağı veya  Metin Seçme Engeli Kodu

Kodları gatget gibi java kodu olarak ekleyebilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman kolayca kaldırabilirsiniz. Ama unutmayın ki bu java kodlarını aşmak çok kolaydır.

Devamını Oku

9 yorum:

Teknoloji  Sitesi / Forumu / Bloğu Nasıl Olmalı


Web dünyasındaki adreslerimiz sosyal ağlar ve internet siteleri. Bir çok site açılıp daha demini almadan hızlıca kapanıyor. Teknoloji için bir veri tabanı oluşturabilecek kalitedeki siteler için nacizane önerilerim.

Devamını Oku

2 yorum: