PC Extra Online

PC Extra Online ; cep telefonu, dizüstü, dijital kamera, donanım, internet, oyun, tablet pc, teknoloji, yazılım konuları başta olmak üzere pc ile ilgilenen herkesin sık kullanılanlara ekleyip takip etmesini önerdiğimiz faydalı bir servistir.


PC Extra hakkında : C KÜP Bilişim bünyesinde 2002 yılından beri yayınlanmakta olan yüzde 100 yerli içerikle hazırlanan tematik bir dergidir. Türkiye’de tematik dergi kavramını ilk ortaya atan marka olarak öne çıkan PC Extra günümüze dek toplam 17 farklı sayı çıkarmıştır. PC Extra’nın çekirdek kadrosuna ek olarak, tematik yayınların içeriğine göre konusunda uzman yazarların katkılarıyla her sayısında okurlarına en fazla içeriği vermeyi amaçlamıştır.

PC Extra Online ise, PC Extra dergisinin elit okur kitlesini baz alan bir anlayışla 2010 yılında yeni yüzüyle internet kullanıcılarına anlık olarak tüketilmeyecek seçici bir içerik çizgisiyle merhaba diyor.

PC Extra Online, Türkiye ve dünyadaki bilgisayar ve iletişim teknolojileri meraklıları için bilişim teknolojileri konusunda pratik ve kalıcı bilgiler sunmayı ilke edinmiş bir bilgi kaynağıdır.

Site aynı zamanda online yarışmalar ile üyelerine çeşitli süpriz hediyeler kazandırmaktadır. örneğin ben 
"Beyza, Banu, Levent, Hüsnüye, Fatih, Bener, Sudenaz, Recep, Mehmet ve Melis isimli okurlarımıza “Bu neyin fotoğrafı adlı” yarışmamızda sonuca en yakın tahminde bulundukları için PC Extra Online’dan super slim multimedya klavyesi hediye ediyoruz. Güle güle kullanın. Burada adı geçen okurlarımızla yarından itibaren irtibata geçip hediyelerini adreslerine göndermeye başlayacağız."
şeklinde super slim multimedya klavyesi kazandık.

Teşekkürler PC Extra

0 yorum: