Konu Görüntülenme Sayacı (Sayfa Kaç Defa Görüntülendi) Eklentisi

Blog yazarları tarafından en çok kullanılan eklentilerden biri olan web sayacı yada bir yazının kaç defa okunduğunu gösteren eklentilerden ücretsiz ve reklamsız oldukça şık ve temaya uyumlu seçenekleri olan http://www.e-zeeinternet.com/ eklentilerini kullanabilirsiniz.

Kullanımı ve kurulumu gayet basit olan eklenti için http://www.e-zeeinternet.com/ sayfasına gidip kullanmak istediğimiz görseldeki sayacı seçip alt tarafta sayacı oluştura tıklıyoruz.
Burada kullanacağımız eklenti bir çok işlevsellik içermektedir. Diğerlerinden farklı olarak gadget olarak ekleyebilir ve site sayacı olarak da kullanabiliriz, bunun dışında istersek tekil ziyaretçi sayısını da göstermektedir.Gadget yada Widget olarak eklemek için

Kontrol paneli > Yerleşim > Gadget Ekle > HTML/JavaScript yolunu izleyerek eklentimizi istediğimiz yere yerleştirebiliriz.

Sadece sayfa görüntülenme sayısını göstermek için

Yazılarımızı yazdığımız panelde, yazımızı yazdıktan sonra Oluştur / HTML yazan kısımdan HTML kısmına geçip kodu yapıştırıyoruz.Yayınla dediğimizde sayacımız kullanıma başlıyor.

Bakalım bu Yazıyı şimdiye kadar kaç kişi görüntülemiş :)


Free Counter
Free Counter

9 yorum:

 1. "Kontrol Paneli / Ayarlar / Yayınlar ve Yorumlar / Kayıt Şablonu / Ekle yolunu takip edip kodumuzu buraya ekleyebiliriz."

  Dediğiniz gibi buraya ekledim ancak hiçbir fark olmadı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Temanın Kayıt Şablonu scriptine destek vermesi gerekir. Bunun dışında ancak her yayına ayrı ayrı html olarak eklenirse, her yayın için ayrı ayrı çalışabilir.

   Sil
 2. Benim yazı sitem var. anasayfaya eklemek istiyorum sadece. Nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kontrol paneli > Yerleşim > Gadget Ekle > HTML/JavaScript yolunu izleyerek eklentimizi istediğimiz yere yerleştirebiliriz.

   Sil
 3. ama benim blogum önceden 1025 kere görüntülendi onları göstermiyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öncesini göstermeden başlar

   Sil
 4. Malesef her sayfa için ayrı yapmıyor :(

  http://webyeri.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her sayfa için ayrı ayrıda çalışabilir.
   İsterseniz Profesyonel Yardımlarımız Ve Danışmanlık Hizmetlerimiz Ücretlidir.

   Sil