TEAkolik Blog

Benimde uzun zamandır takip ettiğim teakolik blogun bu gün youtube de bir videosuna rastladım. Baştan sona  güzel ve yeni bloggerlar için faydalı bir sohbet olmuş. WP - Blogger seçimi dışında kendisi ile blogculuğa bakışımızın ortak olduğu söylemek isterim. Sözü fazla uzatmadan sizlerle bu videoyu paylaşıyorum.
http://www.teakolik.com/♥... Bu içerik WebKenti.Net tarafından hazırlanmıştır.
      Yorum bölümünden fikirlerinizi veya eklemek istediklerinizi belirterek, bizlere ve diğer kullanıcılara yol gösterip yardımcı olabilirsiniz.
      Sosyal paylaşım butonlarını ( M B t f P G+1 vb.) kullanarak, faydalı bulduğunuz bilgileri beğenebilir ve paylaşabilirsiniz. ...♥5 yorum:

 1. herkesi takip ediyorsunuz hocam bir de bizi yazsanız :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) önceden yazdım hocam...
   Malum meşguliyetten ve yazılar demini çeksin diye makaleleri yaklaşık 1 ay önceden yazıyoruz sonra günlük otomatikmen yayına giriyor. Fazla blogumuzla ilgilenemesekte her kullanıcı mesajını en kısa sürede yanıtlamaya çalışıyor her makalemizin faydalı ve benzersiz olmasına özen gösteriyoruz. birinci prensibimiz blogu açtığımız ilk günden itibaren günlük anlamı olan ertesi gün işe yaramıyacak yayınları en az sayıda yer vermek, buda hergün her an yayın yapmamaızla sonuçlanıyor.
   İlginize teşekkür sitenizi beğeniyoruz.

   Sil
 2. Hamza hocamla tanıştım :)

  YanıtlaSil