WebSeyyahı Açıklama


Sitemize ilgi gösteren herkese teşekkürler.
Son zamanlarda sıkça gelmeye başlayan istekler üzerine genel bir açıklama yapma gereği duyduk.
Öncelikle WebSeyyahı blogunun bir hobi sitesi olduğunu ve Kâr Amacı Gütmeyen bir kuruluş olduğunu ve böyle kalmasının daha uygun olacağı görüşündeyiz.

Sizinde fark edebileceğiniz gibi sitemizde reklam banneri bulunmamakta tabiki bununda bir anlamı var , burada arama motorlarından ziyaretçi gelsin yada gelen kişileri sadece menfaat için yapılan yayınlar olmadığı içindir. Kısaca amacımız kaliteli yayınlar yapmaktır.

İkinci konu ise WebSeyyahı Duyuru da uzun uzun açıkladığımız sebeplerden dolayı "kişisel" isteklerinize yardım etmiyoruz. Sorun eğer geneli kapsıyorsa zaten en kısa zamanda makale (yayın, paylaşım vb.) güncellenecektir. Mesajınıza , sorunuza veya ihtiyacınıza cevap verilmeye çalışılacaktır.

Diğer bir konu ise yardıma ihtiyacınız olduğunda öncelikle şu İnternetten Doğru Düzgün Soru Sormanın Yolları kriterlerine uyarak istekte bulunmanızı rica ediyorum. Söylemek yada sormak istediğinizi ilgili yayının altındaki mesaj alanından sorunuz. Yazdıklarınız onay aldıktan sonra yayınlanacaktır. Facebook, Gplus, Twitter, İletişim gibi alanlardan bize ulaşmanız mümkün ancak buradan size güvenlik amacıyla direk yanıt verilmeyeceğini bilmeniz gerekiyor.

Bu bağlamda sitemize değer verip bazı çalışmalarda bulunmak isteyen değerli ziyaretçi ve webmasterın isteklerini geri çevirmek zorunda kalmaktayız.

-Karşılıklı banner verelim mi ?
-Yorum kardeşliğine katılırmısın ?
-Beraber forum açalım mı ?
-Forum açacağım yönetici olurmusun ?
-Forum siteme yazar, editör, yönetici olurmusun?
-Beraber blog açabilirmiyiz ?
-Yazı takaslayabilirmiyiz ?
-Bloguma yazı yazabilirmisin ?
-Benim blogumu tanıtırmısın ?
-Link kardeşliğine katılırmısın ?
-Bloguma yazar, editör, yönetici olurmusun?
-DateBase Takaslanır ?
-Blogumuza 1 yorum yap 2 yorum al
-Başka bloglardan yazı yüklüyoruz
-Blogumu takip et, blogunu takip edeyim
-Karşılıklı facebook sayfaları beğenilir
-Her türlü bot yazılır
-Bot database verilir
-Hit yönlendirilir
-Ziyaretçi kasılır

Gibi...

Yukarıda belirtilen maddelerin bir kısmını etik bulmadığımızı söylemek isteriz, ayrıca 7/24 internet başında olan kişilerden olmadığımızı ve zaman konusunda kısıtlı bir yaşam tarzımız olduğunu dolayısıyla çoğu isteğe karşı imkanımız da bulunmamaktadır.

Eğer sitenizin yada blogunuzun bizim tarafımızdan fark edilmesini istiyorsanız, bunun en basit yolu, herhangi bir yayına yorum bırakmaktır. Her yoruma değer verip mutlaka dönüş yapılmaktadır.

Saygılarımızla...

Yıktık perdeyi eyledik viran , Sürç-i lisan ettiysek affola !


2 yorum:

  1. Kesinlikle Banner Ekleyin Sizin İçin Faydalı Olcaktır.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Tavsiyeniz için teşekkürler, lakin bizim için böylesi daha makbul.

      Sil