Yediğim Kazıklar (Bal)

Şu piyasadaki balları biliyorsunuz 6 tanesi 100 tl falan , artık cılkı çıktı zaten herkes bunların sahtekarlığını anladı. Bende bu yazıyı artık telefonuma gelen şu mesaj dan"BAL DUNYASI
bal dünyası kısında sızınle 6kg bal 100tl cekilisle bmw arac ve 2+1 daire kazanın herkese 12 adet cekilis hakkı , hemen arayana eldiven bere takımı hediye 4442370"
benzeri mesajlardan bıktığım için yazıyım dedim. Öncelikle bu bal dünyasının balını bende aldım ve küçüklüğümden beri bal tüketen biri olarak ben yiyemedim, İçine ne koymuşlarsa yenmiyor melet. Neyse diğer kutuları dağıttım kimse yememiş. Birde bal deresi vardı onuda bir yerde yedim aynı reçel gibiydi.

Kısaca bu bal dünyası , deresi diğerlerini yemediğim için bilmiyorum ama bunların balını almayın kazıklanırsınız.
http://www.tarimtv.gov.tr/HD1075_sahte-bal-nasil-anlasilir-.html2 yorum:

 1. Sadece bal değil, sms ve tv lerde tanıtımı yapılarak telefonla satılan ürünlerin çoğu sahte. İnsanları kandırıyorlar. Ben de tv de tanıtıma kanarak 39 Tl ye (+10 tl kargo) bot aldım. Gelen bot tanıtımdaki marka değildi, üstelik rengide farklıydı... uzak durmak lazım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İsterseniz marka yer vs. belirterek yazınızı yazıp gönderirseniz yukarıdaki gibi konuk yazar olarak anasayfa da yayınlayabiliriz.
   Katılımınız için teşekkürler.

   Sil