En iyi antivirüs yedek almaktır.

31 Mart Dünya Yedekleme Günü, Kaset, Disket,  CD, DVD, HDD, SDD , USB ...her veri saklamanın ömrü ve riski var bu nedenden bilgi kaybı olmasın diye hatırlatma zamanı olarak 31 mart dünya yedekleme günü oldu. Biz hariç herkes bilginin değerinin farkında sanırım...
Devamını Oku

2 yorum:

PC Uyku Zamanı Erteleyicisi


Bilgisayarınıza büyük boyutlu bir dosya indirirken önceden ayarladığınız güç seçeneklerine göre uyku moduna geçip kapanır ve download edilen dosya yarım kalabilir.
Bunu engellemek için Denetim masası > Sistem ve güvenlik > Güç seçeneklerinden ayarlayabilirsiniz

Devamını Oku

0 yorum:


Yukarı Çık Aşağıya İn (Up Down) Kodları


Site yada blogunuza ekleyeceğiniz bu kod ile uzun sayfalarda yukarı çık / aşağıya in butonlarını tasarımınıza ekleyerek , ziyaretçilerinizin sayfalarda daha rahat gezinmesini sağlayabilirirsiniz.

Devamını Oku

5 yorum:


Slayt Geçişli Manşet  ( Flash Slider ) Eklentisi


Genellikle haber sitelerinde gördüğümüz slayt geçişli manşet alanı kullanışlı ve işlevsel oluyor. Bende sizler için aşağıdaki kodu düzenledim. Bu kodun güzelliği ister Yerleşim > Gadget ekle > HTML/Java scipt ekle yolunu kullanarak witget olarak ekleyebileceğiniz gibi yayın sayfasında HTML olarak ekleyip tek bir sayfa içinde kullanılabilir.

Devamını Oku

44 yorum:

Hayrettin Karaca 'lar lazım.

Devamını Oku

0 yorum:

HTMLHiper Metin İşaretleme Dili (İngilizce Hypertext Markup Language, ks. HTML) web sayfalarını oluşturmak için kullanılan standart metin işaretleme dilidir.
Devamını Oku

0 yorum: