Google Arama Sonuçlarını Yeni Sekmede Açtırmak


Artık arama motorları hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Aslında bilgi öğrenmek güzeldir lakin bilgiye giden yolda çeşitli zorluklar ve engellerde olabilmektedir. Bunun bir örneğide google de bir şey ararken sıralanan sonuçların reklam yada istediğiniz şeyi tam karşılamaması, bilgiye ulaşırken sizi yanlış yönlendirmesi yada zaman ve enerji kaybettirmesi oluyor.

Devamını Oku

1 yorum:

Ekran Kartı (GPU) Performans Karşılaştırma Tablosu


Pc dünyasının iki devi Nvidia ve ATI (AMD) her yıl bir çok ekran kartı piyasaya sürer, bir çoğunda bir isim ve yanında birkaç harf ve rakamdan oluşan bir kod vardır. Meraklıları hariç ne anlama geldiği pek anlayanın olmadığı bu işlemcileri bir biriyle karşılaştırmamıza yardımcı oldukça faydalı bir Videocard Benchmarks servisi.
Devamını Oku

3 yorum:

İşlemci (CPU) Performans Karşılaştırma Tablosu


Pc dünyasının iki devi İntel ve AMD her yıl bir çok işlemci piyasaya sürer, bir çoğunda bir isim ve yanında birkaç harf ve rakamdan oluşan bir kod vardır. Meraklıları hariç ne anlama geldiği pek anlayanın olmadığı bu işlemcileri bir biriyle nasıl kıyaslarız nelere dikkat etmemiz gerekir, neler önemlidir beraber bir göz atalım.

Devamını Oku

1 yorum:

Türk Bayrağı Ekleme Kodu


Sitenizin veya blogunuzun sol üst köşesine Dünyanın en güzel bayrağını eklemek isterseniz işte benim düzenlediğim kod.

Devamını Oku

0 yorum:Genel olarak blogger şablonunun bölümlerini


Devamını Oku

0 yorum:

Kaliteli Blog Olma Rehberi


Gün geçtikçe blogların önemini insanlar daha fazla anlamaya ve bildiği bloglara daha fazla güvenmeye başladı. Blogların en önemli noktası bence size bilgi vermesi. Mesela bir ürün hakkında araştırma yaparken arama motorlarında aradığınız da genelde üst sıralarda ürünün sitesi daha sonra onu satan siteler ve reklam içerikli siteler olur. Zaten malı satan satıcı yoğurdum ekşi demeyeceği malumdur.

Devamını Oku

0 yorum: