PCI Basit İletişim Denetleyicisi : 


Pci slotunun Intel tarafından geliştirilen yerel veriyolu standartı demektir. Pci basit iletişim denetleyicisi anakart üzerindeki pci slotlara takılarak kullan aygıtları denetler.

Devamını Oku

0 yorum:

SEO Kelimeler ve Terimler Sözlüğü

Devamını Oku

0 yorum:

Blogger Özel Alan Adına Domain Yönlendirmesi Yapmak

Blogger temelli sitenizi özel alan adı veren bir domain ile kullanmak isterseniz bunun için cname kaydı oluşturmanız gerekir.

Devamını Oku

10 yorum:

Bilgisayar Donanımı Satın Alma Rehberi

Bilgisayarınıza yeni bir donanım yada çevre birimi alacaksınız, bir sürü terim ve ayrıntıda gizli olan bilgiler size kazık yemekle , memnun kalmak arasında ki ince çizgide nelere dikkat etmeliyiz ?
Devamını Oku

7 yorum:

Learn the IP Address of Visitors from Your Blog

Blogger yada diğer web sitelerinde , sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerinizin ip adresini ve nerelerden geldiğini ayrıntılı bir biçimde öğrenmek için Google analitik şimdilik yetersiz kalmakta , özellikle anlık ziyaretçi ve ip bazlı sorgulama için başka servislerin yardımına ihtiyaç duymaktayız.

Devamını Oku

4 yorum:

Blogger Yorum veya Yazı Alanında Bağlantı Linki Ve HTML / SCRIPT Kodu Nasıl Yayımlanır ?
Blogger da sitelere yorum yaparken, yorum kutusuna link eklemek yani bir sitenin domain URL adresini tıklanabilir şekilde vermek istiyorsanız yapmanız gereken aşağıdaki kodu yorum formuna eklemek ve gerekli yerleri isteğinize göre düzeltmek…

Devamını Oku

9 yorum:

Benden uzaklarda olsanda leş...
Gittiğin yerlerde istersen kahpeleş...
Güzel vitrinlerde olsanda beleş...
Dönüp bakarsam desinler bana kalleş...

0 yorum:


http://www.tema.org.tr/

Devamını Oku

0 yorum:


Kuantum Bilgisayarı

Kuantum mekaniği; madde ve ışığın, atom ve atomaltı seviyelerdeki davranışlarını inceleyen bir bilim dalı. Nicem mekaniği veya dalga mekaniği adlarıyla da anılır.
Devamını Oku

1 yorum: