Niyazi Saral Kimdir ?


Bilgisayar evreninin içerisinde bulunan kişiler için önemli bir yeri olan  sayın M.Niyazi Saral 'ın özellikle Türk bilişim sektörüne olan katkılarını sanırım ilerleyen yıllarda daha iyi anlayacağız. Niyazi SARAL 2007 yılından beri Bilişim STK’larında gönüllü olarak çalışmakta ve kâr amacı gütmeyen Çizgi-Teknoloji Araştırma Geliştirme ve Eğitim Merkezi çatısı altında çeşitli mühendislik yarışmaları, sempozyumlar, eğitim seminerleri ve e-öğrenme programları ile uzaktan eğitim çalışmaları yürütmektedir.

Devamını Oku

0 yorum:

Bilgisayar Güvenli Mod İle Açılmama Sorunu ve Çözümü


Bilgisayarımızı bazı durumlarda Güvenli Mod seçeneğinde başlatmamız gerekebiliyor lakin bazı durumlarda pc mizde normalde F8 ile kolayca ulaşabildiğimiz bu seçeneğe ulaşmakta sorunlar çıkabiliyor. Bu gibi sorunları çözmek için neler yapabiliriz beraber bakalım.
Devamını Oku

0 yorum:

Kurtulmanız Gereken Alışkanlıklar


Bir insana en çok zulmü yine kendisi eyler derler. Yıllar boyunca edindiğimiz alışkanlıklar bize maddi ve manevi büyük zararlar verebilir. Bu alışkanlıktan kurtulmak ise bazen çook zor olabilir. Bir an önce bırakmanız gereken on zararlı alışkanlığı sizin için derledik.

Devamını Oku

0 yorum:

Hizmet Yada Ürünlerden Şikayetin mi Var ?


Bir ürün yada hizmet aldınız ama vaad edilenler ile sonuç arasında alaka bile yok, Yani sağlam bir kazık yediniz ama TR de olduğunuzdan elinizden bir şey gelmiyor , bu gibi durumlarda en azından bu yediğiniz kazığı sanal ortamda paylaşın ki başkalarına faydanız olsun yada bir ürün almadan web dünyasını tarayın ki kazık yeme olasılığınızı düşürün. İşte bunun için forum ve bloglar dışındaki faydalı servisler

Devamını Oku

2 yorum:

Latince Lisanı


Latince; Hint-Avrupa dil ailesine üye, antik bir dildir. Eski Roma İmparatorluğunun resmî dili olan Latince, tarih boyunca bilim ve yönetim dili olarak kullanılmıştır. Latince devletin resmi dili olmasına rağmen halk arasında konuşulan dil genelde Yunanca'ydı.

Devamını Oku

0 yorum:

Kaliteli Kadınların, Erkeklerde Görmek İstemedikleri Stiller


Kadınlar erkeklerin bazı tarzlarından , bazı giydiklerinden  hiç hoşlanmıyormuş hatta nefret edilme oranı bile yüksek olduğu durumlar varmış ama yinede erkekler bunları yapmakta ısrar ediyorlarmış, Şimdi bu istenmeyen kadın stillerine beraber bakalım...

Devamını Oku

0 yorum:

Kaliteli Erkeklerin, Kadınlarda Görmek İstemedikleri Stiller


Erkekler kadınların bazı tarzlarından , bazı giydiklerinden hiç hoşlanmıyormuş hatta nefret edilme oranı bile yüksek olduğu durumlar varmış ama yinede kadınlar bunları yapmakta ısrar ediyorlarmış, Şimdi bu istenmeyen kadın stillerine beraber bakalım...
Devamını Oku

0 yorum:


Webseyyahı (WebKenti.Net) olarak blogger (blogspot) geliştirme üzerine olan web yazılım ve web kodları için yayınladığımız eklentiler , HTML ve JavaScript ağırlıklı paylaşımlarımız , istenirse Html tabanlı tüm blog ve site alt yapılarında çalışmaktadır.


Devamını Oku

0 yorum: