WebKenti.Net


WebSeyyahı olarak siz değerli takipçilerimizle birlikte geçirdiğimiz 5 yılın ardından bir değişim ve gelişim hedefi ile bloğumuz değişime ve gelişime gitme kararı almıştır.

Web sitemizin domain adresi https://www.webkenti.net olarak belirlenmiştir. Site içerik kalitesinde bir azalma olmadan yoluna daha emin adımlarla yükselerek ilerleyecektir.

Herkese teşekkür ederiz...


0 yorum:

En Basit Diyet İle Kilo Kontrolü Yapmak


Bir çok insan özellikle bayanlar zayıflamak yada kilosunu kontrol altında tutmak istiyor. Eski çağlardan kalan fosiller incelendiğinde obeziteye rastlanmadığını ancak insanların çok fazla yediği anlaşılmış. Aslında tek başına bu bilgi bile doğal beslenip hareket edip enerji harcanırsa vücudun normlarını koruyacağının bir göstergesi. Eski insanları araştırdıklarında gün içerisinde çok yemek tükettikleri ancak çok hareket ettiklerini bu yüzden obezite kavramının olmadığını görülmüş. Beslenme tarzlarında ise çok su içtikleri ve doğal beslendikleri ortaya çıkmış. Buraya kadar her şey normal daha ayrıntılı bakıldığında yedikleri yemeklerde yağ kullanılmadan pişirdikleri ve tükettikleri görülmüş.
Devamını Oku

0 yorum:

Dosyaları Veya Klasörleri Önceki Durumuna Getirmek


Bir dosya veya klasörde bir değişiklik yaptınız ama önceki hâline geri dönmek istiyorsunuz yada bir dosyayı istemen kalıcı olarak sildiniz ve tekrar ulaşmak istiyorsunuz. Bunun için veri kurtarma programları kullanmadan önce, basitçe kaybolan içeriğinizi kurtarabilirsiniz.

Devamını Oku

11 yorum: