WebSeyyahı olarak siz değerli takipçilerimizle birlikte geçirdiğimiz 5 yılın ardından bir değişim ve gelişim hedefi ile bloğumuz değişimeve gelişime gitme kararı almıştır.

Web sitemizin domain adresi https://www.webkenti.net olarak belirlenmiştir. Site içerik kalitesinde bir azalma olmadan yoluna daha emin adımlarla yükselerek ilerleyecektir.

Herkese teşekkür ederiz...


0 yorum:


Orda bir okul var uzakta
Bilmesekte, yok desekte vardır.
Adamın oğlu, okudu adam oldu
Sâde suyada olsa okumuş okumuştur.

Kimse bilmez heryer kurak ve çorak
Herkesin umudu sırılsıklam âşık.
Kim nederse desin, okudu adam oldu
Sâde suyada olsa okumuş okumuştur.

Bir tek aşk vardır yüreğimizde
Kabul etmesekte, öyle öyledir.
Islanmışta olsa, okudu adam oldu
Sâde suyada olsa okumuş okumuştur.

1 yorum:

Medya da Işıkları Kim Söndürüyor ?

Türkiyedeki büyük haber sitelerinden mikro haber bloglarına kadar kalitesizlik ve basiretsizlik içerisinde bu iş nasıl yapılmaza birer örnek teşkil ediyorlar. Örneğin Türkçenin katledilişinden mi bahsedeyim, saçma sapan yandaş aptal yayınlarından mı kopyala yapıştır sömürgeciliğinden mi?
Devamını Oku

0 yorum:

En Basit Diyet İle Kilo Kontrolü Yapmak

Bir çok insan özellikle bayanlar zayıflamak yada kilosunu kontrol altında tutmak istiyor. Eski çağlardan kalan fosiller incelendiğinde obeziteye rastlanmadığını ancak insanların çok fazla yediği anlaşılmış. Aslında tek başına bu bilgi bile doğal beslenip hareket edip enerji harcanırsa vücudun normlarını koruyacağının bir göstergesi. Eski insanları araştırdıklarında gün içerisinde çok yemek tükettikleri ancak çok hareket ettiklerini bu yüzden obezite kavramının olmadığını görülmüş. Beslenme tarzlarında ise çok su içtikleri ve doğal beslendikleri ortaya çıkmış. Buraya kadar her şey normal daha ayrıntılı bakıldığında yedikleri yemeklerde yağ kullanılmadan pişirdikleri ve tükettikleri görülmüş.
Devamını Oku

0 yorum:

Bilgisayar Tercih Seviyeleri

Bilgisayar artık günümüzde son kullanıcı için ulaşılabilir olmanın yanında günlük hayatın bir parçası ve temel ihtiyaçlarımızı kolaylaştıran bir unsur haline geldi. Bilgisayar kullanım amacı ve kullanıcı yetkinliği açısından ince detayları olan ve zamanla gruplaşan kullanıcı seviyelerinide oluşturdu.
Üreticiler bu grup ve alt gruplara göre ürün seçenekleri belirleyip pazarlama ve ürün gamlarını oluşturdular. Şimdi bu seviyelere ve ne anlama geldiğini basitçe açıklayalım.

Devamını Oku

0 yorum:

Dosyaları Veya Klasörleri Önceki Durumuna Getirmek

Bir dosya veya klasörde bir değişiklik yaptınız ama önceki hâline geri dönmek istiyorsunuz yada bir dosyayı istemen kalıcı olarak sildiniz ve tekrar ulaşmak istiyorsunuz. Bunun için veri kurtarma programları kullanmadan önce, basitçe kaybolan içeriğinizi kurtarabilirsiniz.

Devamını Oku

10 yorum: