Faydalı Siteler (Bookmark 11)

Bilinmesi Yararlı İnternet Siteleri

Bookmark (faydalı siteler / yararlı siteler / favori  siteler / blogroll / sık kullanılanlar / yer imleri / önemli siteler / önerdiğiniz siteler / tavsiye siteler / benzer siteler / önemli linkler / yardımcı servisler ...)
İnternet Teknolojileri Kullanımı İstatistikleri

Web Dünyasındaki; Tarayıcı Pazar Payı, İşletim Sistemi Pazar Payı ve Arama Motoru Pazar Payını
Mobil, Tablet ve Masaüstü olararak değerlendirip istatistiklerini tutan faydalı bir servis.

http://www.netmarketshare.com

http://statcounter.com/Cem Yılmaz


Cem Yılmaz resmi sayfaları

Resmi Site
http://cmylmz.com/

Facebook sayfası
http://www.facebook.com/CMYLMZ

Twittter sayfası
http://twitter.com/#cmylmz

Youtube sayfası
http://www.youtube.com/cmylmzPC Oyun Hileleri


Popüler tüm bilgisayar oyunlara ait hileleri barındıran bir program olan cheatbook ile siz hile yapmasanıza online multiplayer oyunlarda nasıl yapıldığını bilerek aldanmamanızı sağlayan sık güncellenen bir site.

http://www.cheatbook.de/Karton Oyuncaklar

Eskiden şimdiki gibi oyuncaklar yoktu. Gazetelerin verdiği kağıttan köşeleri yapıştırarak yapılan oyuncakların tadı şimdiki oyuncaklardan daha eğlendiriciydi sanki... papertoys, ile böyle maket modelleri sanal ortamda vermekte. Otomobil, bina ve aklınıza gelebilecek her türlü model oyuncak var. isterseniz pcnizde renklendirip bir çıktısını alarak çeşitli maketler yapabilirsiniz.


http://papertoys.com/

http://www.cubeecraft.com/


Zaytung

Güncel haberlere alternatif bir mizah çevresinden bakarken aslında doğruları farklı şekilde işleyen her gün takip edilmesi gereken güncel haber sitesi... Mesela sıradan bir haber sitesinde bir transfer haberi "her şey aaaspor için buraya forma aşkım yüzünden geldim bla bla bla" yazarken işin aslını zaytung şu şekilde belirtir " en çok parayı aaaspor verdi 4 yıllıkta anlaşmayı sağlam çaktık yoksa iyi bir kulup istese ne yemişim aaasporu vs.." ne diyelim işte site

http://www.zaytung.com
0 yorum: