Faydalı Siteler (Bookmark 13)

Zaman Kaybı Olmayan İnternet Siteleri

Bookmark (faydalı siteler / yararlı siteler / favori  siteler / blogroll / sık kullanılanlar / yer imleri / önemli siteler / önerdiğiniz siteler / tavsiye siteler / önemli linkler / yer işaretleri / yardımcı servisler ...)


Açık Kaynak Program Arşivi

En kullanışlı olan açık kaynaklı yazılımlar bir arada toplanmış ve alternatif kaynaklara göre daha sade ve kullanışlı bir yapıya sahip şekilde listelenmiş şekilde bulabileceğiniz faydalı siteler

Online Resim Boyutlandırmak

Resimlerinizi ve görüntüleri yeniden boyutlandırmak için kullanabileceğimiz site monitör boyutuna göre imaj oluşturmak için faydalı bir araçlar ve servisler
Blogunuzu Kitap Haline Getirin

Blogunuzda yazdıklarınızı bir kitap yada katalog şeklinde dönüştürüp yayımlamak isterseniz. Blog2Print servisi tam size göre bir hizmet veriyor. Blog2Print istediğiniz tarih aralığındaki yazı ve resimlerinizi profesyonel baskı kalitesinde size bir çıktı alma imkanı veriyor.
Resim yada Fotoğraflardaki Renk Kodlarını Çıkarmak

Bir resim yada fotoğraftaki hangi renk paletlerinin kullanıldığını gösteren online faydalı servisler.Weave Silk (İpek Örgüsü)

Sitenin adı weave silk (ipek örgüsü) olsada ben de aura etkisini hatırlattı. Farenizle ekranda şekiller çiziyorsunuz ... ben üsteki gibi bir resim yaptım , eminim ki siz daha güzelini yaparsınız, sol üst menüden renkleri ve efekt çeşidini seçebiliyorsunuz, çok başarılı bulduğum bir uygulama olmuş.

♥... Bu içerik WebKenti.Net tarafından hazırlanmıştır.
      Yorum bölümünden fikirlerinizi veya eklemek istediklerinizi belirterek, bizlere ve diğer kullanıcılara yol gösterip yardımcı olabilirsiniz.
      Sosyal paylaşım butonlarını ( M B t f P G+1 vb.) kullanarak, faydalı bulduğunuz bilgileri beğenebilir ve paylaşabilirsiniz. ...♥

0 yorum: