Faydalı Siteler (Bookmark 14)

Faydalı Online Siteler

Bookmark (faydalı siteler / yararlı siteler / favori  siteler / blogroll / sık kullanılanlar / yer imleri / önemli siteler / önerdiğiniz siteler / tavsiye siteler / önemli linkler / yer işaretleri / yardımcı servisler ...)Online Vektörel Grafikler Çizin

Basit işleriniz için online vektörel grafikler çizebileceğiniz faydalı bir servis.
Bedava Vektör Grafikleri

http://mondrian.io/Online Grafik Tablolar Hazırlayın

Excel ve Powerpoint benzeri çeşitli formlarda grafik ve tablolar oluşturabileceğiniz oldukça faydalı bir online servis. Hazırladığınız grafikleri ister görüntü olarak ister HTML olarak alabilmeniz webmasterler içinde oldukça faydalı olacaktır.

http://charts.livegap.com/

http://www.onlinecharttool.com/

http://charts.hohli.com/


Online  Fotoğraf  Düzenleme Araçları

Müzik , imaj , resim , vektör ve bir çok çevrimci düzenleme aracı sunan pc de olmayan yardımcı araçlara tek bir yerden ulaşabileceğiniz faydalı bir servistir. Adobe almış bakalım...

https://aviary.com/Taksi Ne Kadar Tutar Online Hesaplayın

Taksi Ücreti Hesaplayıcısı

Taksi mecbur kalınca biniyoruz ama kaç lira tutacağını hesaplamak istersek . Tek yapmanız gereken başlangıç ve bitiş noktalarını seçmeniz.


İstanbul Taksi Ücreti Hesaplayıcısı için Tıklayın

Ankara Taksi Ücreti Hesaplayıcısı için Tıklayın

İzmir Taksi Ücreti Hesaplayıcısı için Tıklayın


Bu Kaç Para Eder

Elinizde değerli olabileceğini düşündüğünüz bir parçamı var , değerini öğrenmek ve paraya dönüştürmek mi istiyorsunuz bu site tam size göre. Değerini öğrenmek istediğiniz objenin fotoğrafını çekin, Kategori eksperi objenizi incelesin.

https://www.bukacparaeder.com/0 yorum: