Faydalı Siteler (Bookmark 15)

Bookmark (faydalı siteler / yararlı siteler / favori  siteler / blogroll / sık kullanılanlar / yer imleri / önemli siteler / önerdiğiniz siteler / tavsiye siteler / önemli linkler / yer işaretleri / yardımcı servisler ...)


Sayılar ve Özellikleri

Herhangi bir sayının diğer sayılardan ayrıcı yada sadece kendisine ait özellikleri nedir? Bu site sayıların özelliklerine göre sıralamış.IP Adresi Öğrenmek

Bir çok ip adresi söyleyen site var ancak  bu sitenin farkı size bir VPN sunucusunun arkasından gerçek IP no'nuz diğer siteler tarafından görüntülenebiliyormu bunun kontrolü yapan faydalı bir servis.

https://ipleak.net/


Microsoft ZOOM.it

Basit fare hareketleriyle Silverlight teknolojisinden yararlanarak görselleri inceleyebileceğiniz site, internet sitelerinden ekran görüntüsü alma konusunda da oldukça başarılı bir işleve sahip. İstediğiniz fotoğrafı yada web sitesini en büyük ölçülerde görüntülemek için oldukça kullanışlı bir servis. Ayrıca çok büyük resimleri websitenizde yayınlamak isterseniz embed kodlarını Htlm olarak eklemeniz yeterli.
Karayolları Tahmin Sistemi

Bir vilayetten bir başka vilayete giderken kullanılan yol güzergahını , yol durumunu ve hava şartlarını gösteren faydalı bir servis. Çalışmıyorsa şaşırmayın google haritalar veya yandex yol yardımına bakın :)Bilgisayardan İnternet Üzerinden Fax Gönderin

Pc kullanarak herhangi bir fax cihazınız olmasada , dünyanın herhangi bir yerine fax çekip, fax alabileceğiniz faydalı ücretsiz bir servis. Email den sonra fax diye bir şey kalmadı ama olurya illada fax çekin diye bir durum karşınıza çıkarsa bilmeniz gereken bir site.


https://www.hellofax.com/


0 yorum: