Faydalı Siteler (Bookmark 19)

Yararlı Online İnternet Siteleri 

Bookmark (faydalı siteler / yararlı siteler / favori  siteler / blogroll / sık kullanılanlar / yer imleri / önemli siteler / önerdiğiniz siteler / tavsiye siteler / önemli linkler / yer işaretleri / yardımcı servisler ...)Televizyon Arşivi

Açıkcası ben fazla Tv izlemem hatta yerli kanallardaki rezillik düzeyinde yayınların çokluğu bilinçli yapılmıyorsa gerçekten neyse.. uzatmayalım, bazen TV de çıkan bir yayını izlemek istiyorsunuz ama yayın saati denk gelmiyor yada eski bir yayına ulaşmak istiyorsanız bu faydalı servis size yardımcı olabilir.

http://www.tvarsivi.com/


Tasarımcılar İçin Texture Atölyeleri

Tasarımcı veya grafikciler için faydalı texture (doku) fabrikaları.

http://www.textures.com/

http://textures.forrest.cz/

http://www.textureking.com/

http://mayang.com/textures/Blog Dergisi

"İnternet sayesinde bilgiye ulaşmak o kadar kolay ki! Ekstradan bir dergiye ihtiyaç var mı?" gibi sorular da sorulabilir. Ancak bilgiyi bir havuzda toplamaya çalışmak, sizce de takdire şayan değil mi?
Maalesef kapandı...

http://www.blogdergisi.com/


320volt Elektronik ve Bilişim

Elektronik devreler, proje uygulamaları, PIC Programlama, Anfi devreleri ses sistemleri, Smps, Güç kaynakları, analog dijital devreler, Türkçe elektronik ve bilişim içerikli konuların işlendiği benimde takip ettiğim faydalı bir site.

http://320volt.com/Format Sonrası Toplu Program Yükleme


Formattan sonra yüklemek istediğiniz programları topluca yüklemek isterseniz  iphone, android ve windows için kullanılabilen faydalı bir servis size yardımcı olabilir.

http://www.freenew.net/

http://ninite.com/

Birilerinin işine yarayabilir ama ben tek tek temiz kurulum öneririm ama siz siz bilirsiniz.

Haydi selametle.

0 yorum: