Faydalı Siteler (Bookmark 20)

Tavsiye Online İnternet Siteleri 

Bookmark (faydalı siteler / yararlı siteler / favori  siteler / blogroll / sık kullanılanlar / yer imleri / önemli siteler / önerdiğiniz siteler / tavsiye siteler / önemli linkler / yer işaretleri / yardımcı servisler ...)DNS Virüsü Kontrolü !

Bilgisayarların dns bilgileri ile bulaşan bu virüs için önlem almak sanal güvenliğiniz için önemlidir.

http://www.dns-ok.us/ veya http://dns-changer.eu/ adresine bakarak tespit edebilirsiniz. (Sonuç yandaki gibi yeşil olmalıdır.) Sorun varsa http://www.dcwg.org/fix/ adresinin yönergelerini izleyin.


Otomobil Fotoğraf Arşivi

Neredeyse tüm araba markalarının bütün modellerinin resimlerine ulaşabileceğiniz harika bir site...
Sitede ayrıca otomobil dünyasından gelişmeleri de takip edebilirsiniz

http://www.infocoches.com/fotos/Ptt Pul Arşivi

Ptt 1990 yılından itibaren çıkartığı pul serilerini sitesinden yayımlıyor. Güzel bir arşiv ama keşke tüm yıllara ait pulları online hizmetine sunsalar.

http://www.ptt.gov.tr/?wapp=postalServices_tr&id=FA83951F-342A-4219-9F49-F3DB2DC2F27D&upId=53847B86-7CD4-48DC-B429-63511CBF5873&open=1&im=3A'dan Z'ye Gazoz Kapakları

Bir zamanların en eğlenceli oyuncaklarından biriydi gazoz kapakları (ilik) . Şimdiki gibi oyuncak dükkanlarının olmadığı, çocukların kendi oyuncak dünyasını oluşturduğu ilik oyunları. Dünyanın her yerine ait binlerce ilik resimleri bu sitede istediğiniz ülkeyi aratıp iliklerine bakabilirsiniz.

http://www.capscollection.ru/catalog.php?country=turciya_Turkey&chr=A


Google Chrome Canary

Aynı anda iki Chrome tarayıcı kullanmak istiyorsanız Chrome Canary ile bunu sağlayabilirsiniz. Chrome Canary geliştiricilere özel bir yapı içerir ve hatalar içerebilir. Canary'deki değişiklikleriniz Chrome'unuzu etkilemez ve Chrome ye göre daha hızlı sonuçlar veya çökmeler alabilirsiniz.

https://tools.google.com/dlpage/chromesxs
0 yorum: