Faydalı Siteler (Bookmark 22)

Önemli Siteler

Bookmark (faydalı siteler / yararlı siteler / favori  siteler / blogroll / sık kullanılanlar / yer imleri / önemli siteler / önerdiğiniz siteler / tavsiye siteler / önemli linkler / yer işaretleri / yardımcı servisler ...)Özgür ve açık İnternet'i destekliyor musunuz?

https://www.google.com/takeaction/?utm_source=google&utm_medium=hpp&utm_campaign=12032012freeandopen_tr


Bilgisayarınızın Hızını / Gücünü Ölçün

Pc nizin hızını tüm dünyadaki genel kullanımdaki bilgisayarlarla karşılaştırarak bir değer ve hız ölçümü yapan faydalı bir online flopsmeter servisi

http://whohasthefastestcomputer.comEn Popüler 1 Milyon Web Sitesi

Dünya üzerindeki web sitelerinin popülerlik sıralamasına göre ilk 1 milyon siteyi indexleyen ve site hakkında web sunucu bilgileri, web sitesi dili, yeri, izleme istatistikleri ve diğer ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğiniz bir internet analizi veritabanı servisi.

http://reviews.gcoupon.com/


Virüsler.web

Sanal dünya zararlılarını ve bunlardan kurtulma yollarını anlatan oldukça faydalı bir site.

http://virusler.web.tr/

Site kendini

" virusler.web.tr projesinin amacı bütün casus ve kötü niyetli yazılımların silinmesidir. Bu site internet üzerinde parazit silme, casus yazılımlarla mücadele konusunda programlar ve ilgili yazılar hakkında bilgi verme yani bilgisayarınızı kötü yazılımlardan koruma amaçlı her şeyi içeren bir kaynağın parçasıdır.

Bu site bilgisayar güvenliği dünyasında yeni değil. Casus yazılımların ortaya çıkmasından, birçok kullanıcının parazitlerle karşılaşmasından ve onları silmek istemesinden beri biz varız. Birçok antivirüs programı casus yazılımlarla mücadele etmek için kurulmadan önce bile vardık.

Amacımız, bilgisayarınızı enfekte edebilecek her parazitle mücadelenizde yardımcı olmaktır. "

diye tanımlıyor. Bizlerde böyle faydalı çalışmaları destekliyoruz.


Televidyon

Bir zamanların teknosobet ve yahoyt birleşmiş ve çeşitli konulardan videolarla oluşturulmuş bir servis.

http://televidyon.com/0 yorum: