Faydalı Siteler (Bookmark 25)

Kendine Munasır İnternet Siteleri

Bookmark (faydalı siteler / yararlı siteler / favori  siteler / blogroll / sık kullanılanlar / yer imleri / önemli siteler / önerdiğiniz siteler / tavsiye siteler / önemli linkler / yer işaretleri / yardımcı servisler ...)Google AdWords Eğitim Semineri

Google AdWords yani Google reklamları
Google Adwords,Google'ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir ve Google'ın gelirlerinin yaklaşık %90'nını oluşturur.Google'da reklam veren kullanıcıların reklamları Google'da ilk 3 sıra ve sağ taraftaki 8 bölümden bir tanesinde yer alır. 444 2 107 Vikipedi

Buraya kadar zaten bildiğimiz şeyler benim size söyleyeceklerim "googleye reklam verelim" yada daha çok kullanılan yöntemle "sizi googlede ilk sıraya çıkaralım" diyenlerden kazık yememeniz için googlenin youtube üzerindeki Türkçe eğitim veren kanalını izlemenizi tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/user/learnwithgoogletrFatih Hayrioğlu 'nun Not Defteri

CSS, HTML ve Javascript konularında bilgi arayanlar için Fatih Hayrioğlu'nun not defteri { CSS, HTML ve Javascript } bloguna bakmalarını öneririm.

http://fatihhayrioglu.com/Kickstarter Nedir ?

Kickstarter, ABD merkezli bir kâr amacı gütmeyen bağış şirketidir. Genellikle bağımsız yapımcıların kullandığı bu hizmetten çizgi roman, dans, tasarım, moda, film & video, yemek, oyunlar, müzik, fotoğrafçılık, yayıncılık, teknoloji ve tiyatro olmak üzere toplamda 13 farklı dalda sanatçılar yararlanmaktadır.
Kısaca Kickstarter , iyi bir fikrinizi gerçeğe dönüştürmek için sizin adınıza sermaye toplayan bir kuruluştur. Amacı tüm insanlığın istediği ama kimsenin yatırım yapmadığı konularda toplumun kendi kaynağını kendi oluşturarak çözüm üretmesidir.
Yani bir fikriniz var ama sizi kimse sallamıyor, Örneğin meşhur suyla giden araba yapacağım diyor ve bunu nasıl yapacağınızı açıklıyorsunuz, Kickstarter de bunu yayınlayıp sizin bu projeniz için bağış topluyor.

https://www.kickstarter.com/


Çalıntı Kamera Bulucu

Dijital kamera ile çektiğiniz her fotoğrafın içinde markası, modeli ve tarih hakkında gibi gizli bilgiler içerir. Adlandırılan bu bilgiler, exif verileri, aynı zamanda kamera tanımlayan benzersiz bir seri numarası da ekleyebilirsiniz.
Çalıntı kamera bulucu işlenen kameraların seri numaralarını toplar ve fotoğraflar için internet arama tarar.


http://www.stolencamerafinder.com/

0 yorum: