Faydalı Siteler (Bookmark 27)

Online Yararlı İnternet Siteleri

Bookmark (faydalı siteler / yararlı siteler / favori  siteler / blogroll / sık kullanılanlar / yer imleri / önemli siteler / önerdiğiniz siteler / tavsiye siteler / önemli linkler / yardımcı servisler ...)Bulut Servisleri Arasında Dosya Transferi Yapın

Bir çok bulut hizmeti bulunmakta bunlardan en çok kullanılanları google, microsoft, amazon, dropbox cloud hizmetleri olsada bazen farklı servislerden başkasına geçmek gerekebiliyor. Yada ikinci bir bulut depolama hizmeti kullanıp çift yedek almak daha faydalı olabiliyor. Bulut depolarından başka bulut depolarına dosya kopyalamak için yardımcı servisler.

https://www.multcloud.com

https://www.otixo.com

https://mover.io

https://www.otixo.com

http://www.airexplorer.net

http://www.cloudsfer.com
APK Dosyaları Arama Motoru

Ben hernekadar kullanışsız ve saçma bulsamda android şuan için en fazla tercih edilen mobil işletim sistemi. Android için apk dosyaları lazım olduğunda sizler için arama yapabilecek yardımcı bir servis.

http://apps.evozi.com/apk-downloader


Online Tam Sayfa Ekran Görüntüsü Almak

İnternet üzerinden basitce istediğiniz sitelerin tam sayfa ekran görüntüsü almanıza yerdımcı olan faydalı bir servis.

https://web-capture.net/


İnternette Unutulma Hakkınızı Kullanın

En baştan söyleyelim, internette hiç bir şey tam olarak silinmez ama arama motorlarından kaldırılma isteğinizi yapabilirsiniz

https://forget.me/


Online Seo Araçları

Webmasterlar için yardımcı bir çok aracı bir arada bulunduran faydalı bir servis

http://smallseotools.com/
♥... Bu içerik WebKenti.Net tarafından hazırlanmıştır.
      Yorum bölümünden fikirlerinizi veya eklemek istediklerinizi belirterek, bizlere ve diğer kullanıcılara yol gösterip yardımcı olabilirsiniz.
      Sosyal paylaşım butonlarını ( M B t f P G+1 vb.) kullanarak, faydalı bulduğunuz bilgileri beğenebilir ve paylaşabilirsiniz. ...♥0 yorum: