Faydalı Siteler (Bookmark 31)

Faydalı Bilgiler Veren İnternet Siteleri


Bookmark (faydalı siteler / yararlı siteler / favori  siteler / blogroll / sık kullanılanlar / yer imleri / önemli siteler / önerdiğiniz siteler / tavsiye siteler / önemli linkler / yer işaretleri / yardımcı servisler ...)Online Siyah Beyaz Resimlerinizi Renklendirin

Eskiden kalma fotoğraflarınızı yada siyah beyaz oluşturulmuş resimlerinizi online renklendirmenizde yardımcı oldukça başarılı bir servis.

http://demos.algorithmia.com/colorize-photos/Kendi Puzzle (YapBoz) Oyununu Kendin Yap

Değişik şekillerde istediğiniz gibi Puzzle yapmanıza yardımcı bir servis.

http://www.wolfiesden.com/Laser/PuzzleCreator.aspAnonim Proxy ile IP Adresi Değiştirmek

Proxy ayarlarından ip adrsinizi değiştirmek için sizlere free IP ve Port bilgisi veren faydalı bir servis.

https://free-proxy-list.net/İsmini Hatırlamadığın Bir ünlüyü Bul

Adını hatırlamadığınız bir ünlüyü oyun şeklinde size sorular sorarak bulmanıza yardımcı olan eğlenceli bir uygulama. Meşhur tahmin et oyunu.

http://tr.akinator.com/


MEB Sınav Soruları ve Cevapları

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Merkezi Sistem Sınavları, Resmi Kurumlar Protokol Sınavları, Motorlu Taşıt Sürücü Adayı (Ehliyet) Sınavları, Açık Öğretim Kurumları Sınavları, Orta Öğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi Duyuruları ile ilgili sınav soruları ve cevap anahtarlarına ulaşabileceğiniz resmi web sayfası

http://odsgm.meb.gov.tr/


♥... Bu içerik WebKenti.Net tarafından hazırlanmıştır.
      Yorum bölümünden fikirlerinizi veya eklemek istediklerinizi belirterek, bizlere ve diğer kullanıcılara yol gösterip yardımcı olabilirsiniz.
      Sosyal paylaşım butonlarını ( M B t f P G+1 vb.) kullanarak, faydalı bulduğunuz bilgileri beğenebilir ve paylaşabilirsiniz. ...♥0 yorum: