Faydalı Siteler (Bookmark 36)

Bilinmesi Değer Katacak İnternet Siteleri

Bookmark (faydalı siteler / yararlı siteler / favori  siteler / blogroll / sık kullanılanlar / yer imleri / önemli siteler / önerdiğiniz siteler / tavsiye siteler / önemli linkler / yer işaretleri / yardımcı servisler ...)Wiki-Zero

Wikipedia Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi ye giremiyor musunuz ? https://www.wikipedia.org/ ekranı size boş sayfamı çıkıyor üzülmeye gerek yok. Vikipedi'ye  ulaşmanın bir çok yolu var ama en kolayı https://www.wikizero.com/ kullanmak. bunun için aradığınız wiki sayfasının başına 0 (sıfır) ekleyerek yapabilirsiniz.

Adres satırındaki URL adresindeki wiki domaninin önüne bir 0 ekleyin ve entere basın :) https://www.0wikipedia.org/


Instagramdan Bilgisayara Fotoğraf Nasıl İndirilir ?

Çok yöntemi var ama en kolay yöntem https://www.zerostagram.com/ kullanmak. İsterseniz resim adresini arama alanına girin isterseniz instagramda, herkese açık bir gönderi veya profilde iken linkin başına "0" koymanız indirme işlemi arayüzünü açmak için yeterli. Ardından indirmek istediğiniz fotoğrafları seçip indir tuşu işi indirme işleminizi başlatabilirsiniz.

Adres satırındaki URL adresindeki instagram domaninin önüne bir 0 ekleyin ve entere basın :) https://www.0instagram.comHerhangi Bir Web Sayfasını PDF 'ye Dönüştürüp Yazdırmak

Bir internet sayfasındaki gereksiz içerikleri ve arkaplan dokularını temizleyip mürekkep dostu olarak yazdırabileceğiniz yada PDF formatında indirebileceğiniz faydalı bir servis.

https://www.printfriendly.com/Fikrin Var Ama Yardıma da İhtiyacın Varsa

Patreon, içerik oluşturucularına kendi abonelik içeriği hizmetlerini kurmalarına izin veren, İnternet tabanlı bir platformdur. Çok güzel fikirleriniz var ama hayata geçirmek için maddi yardıma ihtiyacınız varsa sizi desteklemek isteyenler ile buluşturan faydalı bir platform.

https://www.patreon.com/

Alternatif : https://www.kickstarter.com/Global İstatistik Portalı

Dünya üzerinden bir çok katılımcıyla yapılan her konuda araştırma sonuçları. Takip edilmesi gereken veri ve araştırma merkezi.

https://www.statista.com

http://www.worldstopexports.com/
0 yorum: