Coin Borsası Referans Sistemi Nedir ?

Coin Alım Satımlarda Referans Sisteminin Faydaları Nelerdir , Nasıl Kullanılır ?


Sizlere daha önce Bitcoin ve alt coinler nedir, Türkiye'den güvenilir coin alım satımı için nasıl bir yol izlemeliyiz.  Basitçe anlatmaya çalışmıştık. Daha önce okumadıysanız linki şurada :

https://www.webkenti.net/2018/08/bitcoin-nasl-alnr-nasl-satlr.html


Şimdi bir Coin borsasına kayıt olurken nelere dikkat etmeliyiz. Kayıt esnasında bile nasıl kazanç elde edebiliriz. Dikkat edilecek hususlar nelerdir bunları açıklamaya çalışalım.

Öncelikle https://www.bitlo.com/giris sitesine giderek normal kayıt işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Burada güvenlik için SMS Doğrulama yada Google Authenticator hizmetinden faydalanabiliriz. SMS doğrulamayı sanırım herkes biliyordur. Sisteme giriş sırasında cep telefonunuza gelen kodu sisteme giriş için kullanırız. Google Authenticator ise bir Google uygulamasıdır. Telefona indirdiğimiz uygulama sürekli değişen kodlar oluşturur ve bu kodları sisteme giriş için bir güvenlik adımı olarak kullanabiliriz.

Referans Sistemi Nedir ?


En basit tanımıyla sizin referansınız ile siteye üye olup işlem yapan arkadaşlarınızın yaptığı işlemler karşılığında para kazanmanız olarak tanımlayabiliriz.
Kısaca ücretsiz bir şekilde https://www.bitlo.com/ref/n49gpj linki üzerinden hesap açıyorsunuz.
Sonra dilerseniz en az 1 TL karşılığında dilediğiniz bir coin satın alıyorsunuz. Sistemi kullanmaya başladığınızda sizin adınıza özel bir referans kodu oluşturuluyor. Bu kodu ister sosyal medyada isterseniz tanıdığınız birilerine link şeklinde iletiyorsunuz . İlettiğiniz kişiler sisteme üye olurlarsa arkadaşlarınızın yaptığı bu işlemden komisyon ücretinin %50 sini kazanmaya başlıyorsunuz.

Ayrıntıları : https://www.bitlo.com/referans

Kısmından inceleyebilirsiniz.

Yani kısaca siz hiç bir işlem yapmadan ve hiç bir gideri olmadan sizin referansınızla kayıt olan kişilerin zaten ödeyeceği komisyon miktarının %50 si kadar borsa yerine sizin hesabınıza aktarılıyor.
Kısaca üye olanda kazanıyor , referans verende.

Bitlo hesabınızın sol üst köşede bulunan açılır menüden referans bilgilerinizi kolayca takip edebilir vereceğiniz yada paylaşacağınız linki buradan kopyalayarak paylaşabilirsiniz.Artık 1 TL'den başlayan miktarlarda Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ripple vb. Coinler ile ufak ufak yatırım yapmaya başlamanızı ve sistemi öğrenip gelir elde etmeyi öğrenmenizi öneririz. Zaten bu işin üstadı olmuşsanız referansınız da o derece kuvvetli olacak ve çevrenize faydanız dokunacaktır.


YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

Yorumlar

Yorum Gönder

🔺 YUKARI ÇIK 🔺