Online Grafik Tasarımlar Yapın

Profesyonel Grafik Tasarımları Kolayca Oluşturun (DesignCap)


İşletmeniz, etkinliğiniz, sosyal medya ve daha fazlası için çarpıcı grafik tasarımlar yapmak artık çok kolay. Herhangi bir resim düzenleme veya grafik çizim programı bilmeden internet üzerinden hazır şablonlar kullanarak basitçe kaliteli tasarımlar oluşturabilirsiniz.Sosyal medya, sunum yada pazarlama (bilgi grafiği, bildiri, afiş, el ilanı, logo, kartvizit, broşür, Facebook reklamı, banner, menü, Youtube kanal resmi, Facebook kapak resmi, Youtube küçük resmi, Twitter başlığı,  Eposta başlığı, Facebook gönderisi, İnstagram postası, Pingteres grafiği, davatiye... ) ve bir çok görsel kart hazırlayabileceğiniz herkes için kullanımı kolay online grafik tasarlama sitesi

https://www.designcap.com

Siteye girdiğinizde üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra tasarımlarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Tasarımlarınızı ister Designcap de istersenizde bilgisayarınıza indirerek depolayabilirsiniz.


Şimdi kısaca Designcap kullanımına bakalım.

İstediğiniz platformda tasarım yapmak için kullanacağınız formatı seçiyoruz.Açılan editörde seçtiğimiz şablonda istediğimiz değişiklikleri yaptıktan sonra görselimizi tamamlıyoruz hepsi bu kadar.JPG, PNG yada PDF olarak kayıt ettiğimizde görselimiz hazır.Haydi kolay gelsin :)


Yorumlar

  1. Güzel bir öneri olmuş grafik tasarımda bir çok kişi çuvallıyor genellikle ama daha bilinçliyiz sayenizde teşekkürler.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bu gibi programlar acemi kullanıcı için çok faydalı oluyor. Katkılarınız için biz teşekkür ederiz

      Sil

Yorum Gönder

🔺 YUKARI ÇIK 🔺