Yurtdışı (Çin vb.) Kargo Takip Siteleri


Vergilere rağmen olduya yurtdışından bir ürün sipariş ettiğinizde kargo takip numarası ile ne durumda ve nerede olduğunu kolaylıkla bulabilirsiniz ancak özellikle Çin den ücretsiz kargo ile sipariş verdiğiniz ürünlerin ne aşamada olduğunu öğrenmenize yardımcı faydalı servisler.

Devamını Oku

0 yorum:

İmaj, Resim, Fotoğraf Düzenleme ve Efekt Verme Editörleri


Günümüzde çoğu insan cep telefonu ile çektiği fotoğrafları daha güzel görünmesini istiyor. bu konuda uzmanlık gerektirmeden kolayca görsel içeriğinizi zenginleştirmeye yardımcı olan siteler.

Devamını Oku

0 yorum:

Uzak Durulması Gereken İnsanların Ortak Özellikleri


Bir çok yayında başarılı insanların ortak özelliklerini bulabilirsiniz. Ancak bir de madalyonun arka tarafı vardır. Aslında başarısızlıktan ve etmenlerinden uzak durulursa dolayısıyla başarıya ulaşmak daha kolay olacaktır.

Devamını Oku

2 yorum:

Faydalı Yazılım Siteleri


Bir çok konuda yardımımıza koşan internet sitelerinden özellikle online yani hiç bir program falan indirmeden kullandığımız tarayıcı üzerinden işlerimizi kolayca görebileceğimiz servisler faydası büyük olmaktadır. Seyir defterimize takılan özellikle bilgisayar ile içiçe olanların çok yararlanacağı siteler.

Devamını Oku

1 yorum:

Böcekleri Uzak Tutan Ev Bitkileri


İnsanlık tarihi boyunca insana en fazla zarar vermiş hayvan sivrisinektir. Ne kadar böcek ilacı geliştirilse de haşereler bir şekilde çoğalmaya devam ederek zarar vermeye devam ediyor.

Devamını Oku

0 yorum:

Blogger Tema (Şablon) İndirme Siteleri

Webmaster'lar ve ziyaretçiler açısından bir sitenin tasarımı büyük önem arz etmektedir. Blogger tabanlı bir sitenin teması için varsayılan şablonlar kullanabileceğiniz gibi sıfırdan kendinizde bir tema kodu yazabilir yada ücretli veya ücretsiz yayınlanmış olan hazır temalardan da yararlanabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız listeden istediğiniz şablonu önizleme yaparak, beğendiğiniz temayı indirerek sitenizde kullanabilirsiniz.

Devamını Oku

2 yorum: