Google Blogger'i Kapatacak mı ?


Teknolojinin özellikle internetin çok hızlı bir şekilde ilerlemesi ve Blogger'in sahibi Google'nin G+, feed, code gibi sürekli bir şeyleri kapatması yada sonlandırması özellikle Tumblr 'nin Wordpress'e satışından sonraki diğer blog altyapılarının da maziye gidiyor olması Blogcularda acaba Blogger de kapanır mı  endişesi oluşturabiliyor.

Devamını Oku

2 yorum:

İyi ki doğdun BLOGGER 💖


23 Ağustos 1999 kurulan ve günümüzde en büyük blog altyapısını oluşturan Blogger.com, Pyra Labs tarafından geliştirilip Google tarafından satın alınan (Şubat 2003), İnternet'teki ilk blog hizmet sağlayıcısıdır. Türkçe dahil yüzlerce dil desteği ile birlikte milyarlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. Blogger (Blogspot), internetin en büyük altyapı servisi sunan hizmetidir.

Devamını Oku

14 yorum:

Yararlı İnternet Siteleri


İnternette bir konuda bir şeyler ararken bazen arama motorlarının azizliği bazen yeteri kadar düzgün terimlerin buluşamaması bazı yararlı içeriklerin karşımıza çıkmamasına neden olabiliyor. Bizlerde seyir defterimize takılan gerektiği zaman bilinmesi faydalı olabilecek internet sitelerinin bir listesini hazırladık. Sizlerinde eklemek istedikleri olursa yorum bölümü herkese açık :)


Devamını Oku

2 yorum:

Blogger Etiketli Temelli Sade Tasarımlı Arşiv Sayfası Kodu


Her sitede olması gereken arşiv sayfası özelliği için oldukça sade ve hızlı açılan aynı zamanda da kolayca eklenti olarak yada sayfa içinde kullanılabilecek HTML tabanlı çok şık bir arşiv kodu.

Devamını Oku

2 yorum:

Webmaster ve Seo İçin Faydalı Siteler


İnternet dünyasının emektarları webmasterlar ve seo uzmanları için ellerinin altında bulunan araçların yanında online hizmet veren servislerinde yardımı olacaktır. Seyir defterimize takılan bizimde faydalandığımız hizmetlerin bir bölümünü sizler için listeledik.


Devamını Oku

0 yorum:

Otomatik Yüklenmeyen Sürücüleri (Drivers) Manual Yüklemek


Bilgisayarlarımız iki temel olgudan oluşur. Bunlardan birisi donanım (hardware) diğeri ise yazılım (software) dir. Bu ikili düzgün bir şekilde beraber çalışmak zorundadır.
Devamını Oku

0 yorum: