Yayınlar

Yararlı İnternet Siteleri

İnternette bir konuda bir şeyler ararken bazen arama motorlarının azizliği bazen yeteri kadar düzgün terimlerin buluşamaması bazı yararlı içeriklerin karşımıza çıkmamasına neden olabiliyor. Bizlerde seyir defterimize takılan gerektiği zaman bilinmesi faydalı olabilecek internet sitelerinin bir listesini hazırladık. Sizlerinde eklemek istedikleri olursa yorum bölümü herkese açık :)


Devamını Oku

Blogger Etiketli Temelli Sade Tasarımlı Arşiv Sayfası Kodu

Her sitede olması gereken arşiv sayfası özelliği için oldukça sade ve hızlı açılan aynı zamanda da kolayca eklenti olarak yada sayfa içinde kullanılabilecek HTML tabanlı çok şık bir arşiv kodu.

Devamını Oku

Webmaster ve Seo İçin Faydalı Siteler

İnternet dünyasının emektarları webmasterlar ve seo uzmanları için ellerinin altında bulunan araçların yanında online hizmet veren servislerinde yardımı olacaktır. Seyir defterimize takılan bizimde faydalandığımız hizmetlerin bir bölümünü sizler için listeledik.


Devamını Oku

Otomatik Yüklenmeyen Sürücüleri (Drivers) Manual Yüklemek

Bilgisayarlarımız iki temel olgudan oluşur. Bunlardan birisi donanım (hardware) diğeri ise yazılım (software) dir. Bu ikili düzgün bir şekilde beraber çalışmak zorundadır.
Devamını Oku

Yurtdışı (Çin vb.) Kargo Takip Siteleri

Vergilere rağmen olduya yurtdışından bir ürün sipariş ettiğinizde kargo takip numarası ile ne durumda ve nerede olduğunu kolaylıkla bulabilirsiniz ancak özellikle Çin den ücretsiz kargo ile sipariş verdiğiniz ürünlerin ne aşamada olduğunu öğrenmenize yardımcı faydalı servisler.

Devamını Oku