Yayınlar

Profesyonel Grafik Tasarımları Kolayca Oluşturun

İşletmeniz, etkinliğiniz, sosyal medya ve daha fazlası için çarpıcı grafik tasarımlar yapmak artık çok kolay. Herhangi bir resim düzenleme veya grafik çizim programı bilmeden internet üzerinden hazır şablonlar kullanarak basitçe kaliteli tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Devamını Oku

İş, oyun, ofis, internet, multimedya ... için Dizüstü (Laptop, Notebook, Ultrabook, Tablet) Bilgisayar ve Masaüstü Sistem Toplama Rehberi (2020)


Devamını Oku

Sosyal Medya Yorumlarının Çoğunu Neden Zaman Kaybı Paylaşımlar İle Doludur ?

Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, Twitch, Forumlar ... ve bir çok sosyal medya paylaşım platformunun yorumlarını okur yada takip ederseniz çoğunluğunun zaman kaybı, ne söylemek istediği anlaşılamayan, konunun özü ile alakasız, lisan kullanımının bozuk, hatta Admin tarafından silinmemiş ise anlamsızca hakaret ve küfürler ile dolu olduğunu fark etmişsinizdir.

Devamını Oku

İnterneti Hızlandırmak

1950'li yıllarda kullandığımız internetin temelleri atılmış ve yarının sistemleri oluşturulmaya başlanmış. Şu anki internetin merkezi ABD'nin tekelinde olsada, adamlar işi torpilliye yada bir yakınına değilde ehline verdiğinden, şimdi bile saygı duyulması gereken bir iş başarmışlar. Tabiki işi ehline verirsen sefasını da sürersin.

Devamını Oku

Microsoft .NET Framework Sürümleri Nedir , Farkları Nelerdir, Ne İşe Yarar ?

Yeni bir Windows yüklerken içerisinde varsayılan olarak gelmeyen ve sürekli karşımıza çıkan .NET Framework nedir, ne işe yarar basitçe anlamaya çalışalım.

Devamını Oku