Yalnızlık ...


Bir kişisel gelişim uzmanı ve toplum bilimci olarak ben , hocalarım ve konunun uzmanları tarafından; başarılı, kazanan ve genel olarak herkes tarafından sevilip saygı gören ve örnek gösterilen insanları incelerken tüme varım yöntemini kullandığımız gibi olayın tersini düşünüp tümden gelim yöntemi ile eksiklikleri veya hataları ve bunların nedenlerini de açıklayıp yanlışların temelinin nasıl düzeleceğini de ortaya çıkartmaya çalışırız.

Devamını Oku

39 yorum:

Üstün Zeka Test Platformu


İnsan zekâsını tanımlamak ve geliştirmek. Fikirlerinin değerli ve anlamlı olabileceğini onlara hissettirmek.
Ülkemizdeki üstün yetenekli çocukların doğumlarından, yüksek öğrenimlerini tamamlamalarına kadar geçen süre içinde, aile ve okullarındaki eğitim ve gelişme ortamına katkıda bulunmak ve bu durumun ülkemiz açısından önemini ortaya koymak.
Devamını Oku

0 yorum:

Bilgisayardan Gelen Dııııt / Biiib Sesleri ve Nedenleri


Bilgisayarlar açılış tuşuna basılıp başlatıldığında işletim sistemi devreye girmeden POST (power-on self-test) yani donanım uyumluluğunu ve hata olup olmadığını kontrol eder ve bir sorun yoksa speaker (hoparlör) tek bir bip sesi vererek görevine devam eder.

Devamını Oku

2 yorum:


Devamını Oku

0 yorum:

Blog yazmak ve yazmayı sevmek için birkaç neden...


Bir diplomaya ihtiyacınız yok, birilerinin imzalayacağı uyduruk sertifikaya da… Dershanelere gitmek, sınavlara girmek, torpil aramak zorunda da değilsiniz! İhtiyacınız olanlar sadece; tutkulu yada bilgili olduğunuz bir ilgi alanı, güçlü bir kalem ve hayal gücüne dayalı bir blog…

Devamını Oku

15 yorum: