HTML Ortalama Kodu

Bloggerde eklediğiniz eklentilerin sağa yada sola dayalı olması zaman zaman tasarım düzenini bozmakta bunun çözümü için :

Devamını Oku

3 yorum:

Blog Yazarlarına Tecrübe Paylaşımı


Bu gün itibariyle sayfa görüntüleme sayımız 1. dalya (100.000) dediği için öncelikle bütün ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.
16 ocak 2011 tarihinde kurduğumuz ve 13 ekim 2011 tarihinde ziyaretçilere kapısını açan WebSeyyahı Blogu 24 Nisan 2012 itibari ile Yüz Bin görüntülenme sayısına sıfırdan yaklaşık yedi ayda nasıl ulaştı biz bu sürede neler öğrendik ve tavsiyelerimiz nedir... Bunları paylaşmak istedik.

Devamını Oku

0 yorum:

Türkçe Mizah Siteleri


Mizah, hayatın güldürücü yönünü ortaya çıkaran sanat türüdür. İnsanı gülmeye sevk eden resim, karikatür, konuşma ve yazı sanatıdır. Mizah eserleri sadece şaka, güldürme maksadıyla söylenip, yazılıp, çizildiği gibi belli fikirleri ifade etmek için de ortaya konulabilir.


Devamını Oku

0 yorum:

Tüm Web Klavye Karakterleri


Web ortamında kullanılan karakterleri online olarak ulaşmanızı sağlayan ve istediğiniz karakteri seçip kullanmanıza imkan veren faydalı bir servis.
Devamını Oku

4 yorum:


Amerika’da yaşayan Bilal Bedük, Burak Bedük ve Yusuf Yıldız isimli 3 Türk genci, İngilizce’de “Turkey” olarak kullanılan ismimizi “Turkiye” olarak değiştirmek için harekete geçtiler.

Amerika’nın Teksas eyaletinde yaşayan 3 Türk genci, “hindi değil, Turkiye!” ismini verdikleri projeyle bu değişimi gerçekleştirmek üzere herkesi projenin internet sitesi www.hindidegilTurkiye.com internet sitesine çağırıyor.
Devamını Oku

0 yorum:

Blogger RSS ve Atom Adresi ve Site Haritası Adresleri


RSS, genellikle haber sağlayıcıları, bloglar ve podcastlar tarafından kullanılan, yeni eklenen içeriğin kolaylıkla takip edilmesini sağlayan bir web sayfası bildirimcisidir. Kullandığı dosya biçimleri .rss ve .xml'dir.

Devamını Oku

4 yorum:

Kod veya Metin Kutusu Oluşturma Kodu


Yazı içerisinde ayrı bir pencerede kod yada yazı paylaşmak için HTML <textarea> Metin kutusu oluşturma etiketinden faydalanabiliriz. Bu çok basit ve sorunsuz bir şekilde kod penceresi oluşturup içeriği burada yayınlamamıza olanak verir.

Devamını Oku

3 yorum:

Online Alfabe Düzenleyici Editörler


Bir listeyi alfabetik sıraya göre düzenlemek istediğinizde, internet üzerinden bunu basitçe başarılı bir şekilde yapan online alfabetik sıralayıcı servisler size yardımcı olacaktır.

Devamını Oku

8 yorum:

replik
Devamını Oku

5 yorum: