Online İntihal Denetleme Editörleri


Online İntihal Denetleyicisi. Plagiarism Dedektörü. Yinelenen İçerik Kontrolü. Yani kısaca yayınladığınız orijinal bir içeriği internette izinsiz kimlerin kullanmakta olduğunu denetlemek için yararlanabileceğiniz servisler.

Devamını Oku

5 yorum:

Türkiye'deki Tüm İl , İlçe , Köy Yerel Yönetimlerin Listesi


Tüm Türkiye'de ki köylere kadar tüm verilere ulaşmak mümkün. Belediyelerin açtığı ihaleleri takip etmek den   i̇llerin, ilçelerin nüfusları, seçmen sayıları gibi bir çok faydalı verilere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

0 yorum:

Maalesef Google Code Kapandı


Google Code hizmetini kullanabilmek için, bir Google hesabına ihtiyacınız olacak. Hesap yaratma kısmını halledebileceğinizi umuyorum. Benzer şekilde, bu belgeyi okuyorsanız sürüm takip sistemi kullanmanın faydalarını bildiğinizi ve Google'ın sunduğu barındırma hizmetinde ZIP dosyası yerine projenin kendisini bir bütün olarak tutmanın yararının farkında olduğunuzu varsayıyorum.

Devamını Oku

0 yorum:

Blogcunun Dünyası


Haftanın blog sitelerinin belirlediği ve  yazarlığını  Murat Sağlam 'ın yaptığı Türkiye 'nin en iyi teknoloji sitelerinden SDN ekibine, WebSeyyahı blogumuza yer verdikleri ve blogculara destek oldukları için sonsuz teşekkürler.Devamını Oku

8 yorum:

Bloglar Ve Sosyal Ağlar


Zaman ilerledikçe blog sayısında artma olmasına rağmen, düzenli ve kaliteli blog tutanların sayısında oldukça azalma görünüyor. Bence bu tehlikeli bir durum. Neden mi? Buyrun beraber bakalım.

Devamını Oku

4 yorum:


WebKenti.Net Facebook Sayfası


WebKenti Facebook Sayfası Yayınlarına başlamıştır. Artık WebSeyyahı Blogunu ve WebKenti sitesini  Facebook'tan da takip edebilirsiniz.

Katkıda bulunmak , beğenmek veya takip etmek için  WebKenti.Net FACEBOOK SAYFASI . Ziyaretlerinizi bekliyoruz :)


Devamını Oku

0 yorum:

Seboreik Dermatit (Egzama / Kepek) Tedavisinde Çözüm


Yıllardır çektiğim bir hastalıktı Seboreik Dermatit. Yaklaşık 20 sene kadar uzunca bir süre başımdan gitmedi. O kadar çok doktora , eczaneye , lokman hekime , ıtriyatçıya gidip belkide bine yakın ürün kullandım. Bazıları geçici olarak kepeklenme ve kabuklanma sorununu giderse de kısa süre sonra tekrar eski haline dönüyordu. Kalıcı bir çözüm aradım durdum. Saçta kaşınma, aşırı yağlanma, saçlı deride kepeklenme , yer yer pembemsi renkte atopik egzamalar... Bu illet hastalıktan kurtulunca aşağıda anlattığım bu yöntemi bir daha uygulama ihtiyacı olmadı... Çok şükür bir daha saç derimde ne bir kepeklenme oldu ne de bir lezyon, saç derimin rengi normalleşti ve saçlarım canlandı. önceden de olduğu gibi saç ve saç derisi normale döndü ve sağlığına kavuştu, saç tellerimin köklerinin kütlesi arttı ve bir tel bile çekilse canımı acıtacak kadar kuvvetlenip canlandı.... :)

Devamını Oku

194 yorum: