Online Diyagramlar ve İnfografikler Oluşturun

Diyagram ve İnografik Oluşturma Araçları

İnfografik : Bilgilendirme grafikleri ya da infografikler; bilgi, veri ve bilgi birikimlerini görsel olarak sergileyen grafiklerdir. Bu grafikler çok karışık konuları işaretler, haritalar ve teknik yazarlık ile çok kolay ve açıklayıcı bir şekilde sergiler. Bilgilendirme grafikleri ile bilgisayar, matematik ve istatistik bilimciler tek bir sembol ile süreç bilgilendirmesini yapabilirler ve geliştirebilirler.Online Diyagramlar ve İnfografikler Oluşturun

Diyagram, herhangi bir olayın gelişim ve değişimini gösteren grafik. Noktalı diyagramlar, bölümlü alan diyagramlar ile çizgi ve sütun diyagramları olmak üzere başlıca üç grupta incelenebilir.

Bilgilendirme grafikleri ya da infografikler; bilgi, veri ve bilgi birikimlerini görsel olarak sergileyen grafiklerdir. Bu grafikler çok karışık konuları işaretler, haritalar ve teknik yazarlık ile çok kolay ve açıklayıcı bir şekilde sergiler. Bilgilendirme grafikleri ile bilgisayar, matematik ve istatistik bilimciler tek bir sembol ile süreç bilgilendirmesini yapabilirler ve geliştirebilirler.

Gerçek zamanlı işbirliği içinde çevrimiçi diyagram oluşturma!
İnternet üzerinden online tablolar oluşturmak için faydalı servisler


https://cacoo.com/lang/tr/?ref=logo

http://www.gliffy.com/

İnfographic tablolar için

http://piktochart.com/

http://infogr.am/

http://www.easel.ly/

http://visual.ly/

http://creately.com/Blog İçeriği Oluşturma İnfografiği
Konuk Yazar :   BlogHocam 'a teşekkür ederiz.

daha iyi bloglar için...0 yorum: