Windows 8 Eksikliklerini Kapatan Gerekli 2 Araç

Windows 8 ve Windows 8.1 

Microsoftun bence vistadan bile kötü işletim sistemi win 8 için gerekli iki araç. Win 8 dokunmatik platformlar için tasarlanırken mic. mühendislerinin dünyadaki herkesin tablet yada dokunmatik ekranı hemen cebindeki bozuklukları biriktirerek alamayacağını anlayamadıkları için win 8 kullananların en çok aradığı iki program.


En baştan fikrimi söyleyeyim. Hiç uğraşmayın Windows 10 'a yükseltin.

Başlat menüsünü butonu : Classic Shell
Ücretsiz bir yazılım olan Classic Shell, eski Windows'lardaki işlevleri Windows 7 ve Vista'ya getiriyordu. Artık Windows 8 için de hazır olan yazılım, işletim sisteminden kaldırılan Başlat menüsünü geri getiriyor.


Metro başlangıç arayüzünü otomatik atlama : Skip Metro Suite
Skip Metro Suite gibi ücretsiz bir yazılımdan yardım alarak Windows 8 başlangıç arayaüzünü atlayabilir, direkt olarak masaüstünü açabilirsiniz. Yazılım, Windows 8'in "Hot Corners" özelliklerini de isteğe bağlı olarak devre dışı bırakabiliyor.


iobit Start Menü 8

 Ve ikisi bir arada sunan bildiğimiz ve sevdiğimiz win 7 başlat menüsü ve masa üstüne kolayca geçmek için , Kolayca Metro ve Masaüstü Arabirim arasında geçiş , Programları ve Dosyaları daha hızlı erişim , Özelleştirilebilir, Kolay ve kullanma Ücretsiz


2 Tools Required to Close Windows 8 Deficiencies

2 yorum:

  1. süper mütiş bir blogunuz var
    fotomanias

    YanıtlaSil
  2. http://www.tordex.com/metrokiller.html

    YanıtlaSil