Fare Tıklamasından Duman Çıkarma Kodu

Genelde bu gibi uygulamalardan hoşlanmam ama bunu çok sevdim.
 fare ile bir yere tıklandığında duman çıkartıyor :)
Devamını Oku

2 yorum:

Üç buçuk büyüğünde transfer listesinde ilk sırada yer alan Batagon asıllı İspanyol oyuncu Javi Poves 'in menejeri ile görüşmelerin olumlu geçtiğini , yaptıkları bir basın toplantısı ile paylaştılar.

Devamını Oku

0 yorum:

Blogger Başlıklarına Resim Ekleme Kodu

Blogger başlıklarının yanına resim eklemek istediğinizde; genellikle yeni vb. ibaresini animasyonlu belirtmek yada başlığın yanına gif animasyonlar eklemek istediğiniz benzer durumlarda kullanabileceğiniz bir bloggerın başlık satırında HTML çalıştırabilme özelliğinden faydalanabilirsiniz.
Devamını Oku

0 yorum:

Kanal Akıllı Tv. Uyduda boş bir anımda zapping yaparken denk geldim. Tanıtımı izlerken 39 TL çok uygun geldi. Kanalda verilen numarayı aradığımda 10 TL de kargo parası olduğunu söylediler kabul ettim.
Ben burada Tv kanallarını doğrudan suçlamıyorum. Birinci derece sorumlu buradaki bu ürünleri satan ticari firmanın kendisi. Tv ler sonuçta bu firmalarla bir reklam anlaşması yapıyor. Reklamlardan tv leri sorumlu tutmamız doğru olmaz.
Devamını Oku

0 yorum:

Ücretsiz Site / Blog Açma Servisleri

2013 yılının en iyi tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz blog servislerini açıklamışlar (m.different).


Devamını Oku

1 yorum:

Blogger Resimlere Tepki Kodu Eklemek

Şimdi üsteki resmin üzerine mause ile gelince canlansın


https://www.webkenti.net


Devamını Oku

0 yorum:

Blogger Sallanan Buton Kodu

Kafanıza göre düzenleyebilirsiniz :)

Devamını Oku

0 yorum:

Şu piyasadaki balları biliyorsunuz 6 tanesi 100 tl falan , artık cılkı çıktı zaten herkes bunların sahtekarlığını anladı. Bende bu yazıyı artık telefonuma gelen şu mesaj dan

Devamını Oku

2 yorum:

Yazıcı (Printer) İmzası Nedir ?

Steganografi yani veri içinde veri gizleme, renkli yazıcılarda aldığınız her çıktıya yazıcının insan gözüyle görülemeyecek kadar küçük sarı noktalar ile imzasını atmasıdır.

Devamını Oku

0 yorum:

Blogger .tr Uzantısını (Ülke Yönlendirmesini) Kapatmak

Bildiğiniz gibi blogger ülkelere göre alan adı uzantısı değişiyor, örneğin bizim blogumuzun domaini
http://webseyyahi.blogspot.com iken Örneğin Rusyadan giren bir ziyaretçi http://webseyyahi.blogspot.ru olarak görüyor. Yada ülke yerine göre " blogadi.blogspot.com.tr "olarak yönlendiriliyor.

Devamını Oku

2 yorum: