Seboreik Dermatit Tedavisi 7

Seboreik Dermatit Bölüm 7


Seboreik Dermatit ile mücadeleyle geçen yılların ardından sizlerle 09.06.2012 yılında paylaştığım , "Seboreik Dermatit (Kepek) Tedavisinde Çözüm" makalem ile yardım etmeye çalıştım. Bu süre zarfında yorumları ve sosyal medya başta olmak üzere çeşitli platformlarda sitemizi kaynak göstererek paylaşımda bulunan , değerli yorumlarıyla yazımıza katkıda bulunan ve özellikle yardımcı olmaya çalışan  Ö. Güngör , M. Demirgölbaş , M. Adler  başta olmak üzere tüm iyi insanlara teşekkür ederiz.Çalışmalarımız devem etmekte , yeni gelişmeler ve yeni etken maddeler ile çalışmalarımız sürmektedir.

Sizlerinde tahmin edeceği üzere zamanımız ve imkanlarımız kısıtlıdır. bu nedenden yayının ve çalışma sonucunda oluşan geri bildirimler DMCA tarafından lisanlanmış ayrıca P&G ile iletişime geçilip sonuçlar gönderilmiştir. (Olurya belki tıbbi anlamda bir forma dönüştürülebilirse insanlığa bir katkımız olur).

Proje yeni bir gelişme yada değişiklik oluncaya kadar kullanıcı yorumlarına kapatılmıştır. Yani yazacağımızı yazdık söyleyeceğimizi söyledik. Bundan sonraki çalışmalarımız eğer olumlu bir sonuç çıkarsa tekrardan bu başlık altından aktive geçecektir.
Zaman olarak bir tarih vermek olanaksız lakin işe yarar birşeyler üretmeden paylaşım yapmak anlamsız olacaktır.

Önemli Not: WebKenti.Net (webseyyahi.blogspot.com) adresi dışında bana ulaşmanız mümkün değildir. Bunun iki nedeni bulunmaktadır.

Birincisi; ben istemiyorum çünkü Türkiye ile ilgili çok şey bana acı veriyor . En çokta zamanında torpilliler yüzünden memur olamamam beni çok üzdü. 2010 yılından beri gurbet elde tek başıma ayakta durmaya çalışıyorum. Bana en çok koyan ve içimi acıtan ise bu torpil olayının toplum tarafından normal bir şeymiş karşılanması ve torpili olanın itibarının artması,  torpilsiz olanların enayi gibi görülmesi oldu. Lütfen bu çürümüşlüğü destekleyen toplum bireylerine yardım etmemi istemeyin !

İkincisi; benim kişisel olarak yardımlardan ücret almak istememem lakin her şirkette olduğu gibi blogumuzun hayatına devam edebilmesi için bir şirket bünyesine dahil olması ve her profesyonel işte olduğu gibi verilen hizmetten ücret alınması gerekliliğidir.
Yani
Facebook, mail, vb. site iletişim kanallarından gönderdiğiniz mesajlar bana ulaşmadan önce moderatörler tarafından yönlendirilmesi gerekiyor, en basidinden eğer o moderatör bu işten para kazanmayacaksa taş mı yesin. Elektrik faturası geldiğinde biz insanlara iyilik yapıyoruz faturayı ödemesek olur mu ? diyemi sorsun.
Umarın izah edebilmişimdir.

Bir ışık olduğunda eskisi gibi bu yayının altından ücretsiz hizmetlerimiz devam edecektir. O zamana kadar herkese şifa dilerim. Sağlıcakla kalın...

Yıktık perdeyi eyledik viran , Sürç-i lisan ettiysek affola !
WEBSEYYAHI : Human relations and consumer trends expert, the counselor (USA)