Blogger Çerçeveli Arşiv Kodu

Arşiv yada site maps için oluşturulan eklentiler genelde sayfa içi görüntülemeye uygun lakin eklenti olarak eklemek istediğinizde çok yer kaplamaktadırlar. Bende arşiv kodlarını bir çerçeve içerisine alarak bu sorunu çözdüm.

Devamını Oku

0 yorum:

Şerit Slider Resim Alanı (Manşet, Slayt) Eklentisi

Hızlı , pratik , reklamsız, duyarlı, ücretsiz... Kısaca sade bir Resim Slider (Slayt, Manşet) alanı isteyenler için kullanımı kolay blogger resim slayt eklentisi.


Devamını Oku

0 yorum:

Seboreik Dermatit ile mücadeleyle geçen yılların ardından sizlerle 09.06.2012 yılında paylaştığım , "Seboreik Dermatit (Kepek) Tedavisinde Çözüm" makalem ile yardım etmeye çalıştım. Bu süre zarfında yorumları ve sosyal medya başta olmak üzere çeşitli platformlarda sitemizi kaynak göstererek paylaşımda bulunan , değerli yorumlarıyla yazımıza katkıda bulunan ve özellikle yardımcı olmaya çalışan  Ö. Güngör , M. Demirgölbaş , M. Adler  başta olmak üzere tüm iyi insanlara teşekkür ederiz.

Devamını Oku

Blog , Blogspot , Blogger Nedir ?

Bizim gibi "internet insanları" için normal olan olguların , pc ye ilgisi olmayan yada yeni tanışan insanlara yabancı gelmesi ve etkin internet kullanımı için bazı noktaları sade bir lisanla açıklamak istedim.

Devamını Oku

0 yorum:

Web Kenti

Web site tasarım, Blogger, Blogspot, HTML, CSS, Java kodları , E-ticaret sitesi, Kişisel blog , Kurumsal internet sitesi, Kişisel internet sitesi, Teknoloji , Bilgisayar ,Yazılım, Donanım, Tema tasarım, Tema düzenleme, Şablon tasarım, Şablon düzenleme, Sanal dünya... hakkında bilgi , tecrübe ve birimkimlerin paylaşıldığı yardım ve danışmanlık platformudur.

WEBKENTİ
Devamını Oku

0 yorum: