İyi’den Mükemmel’e Giden Yol


Bir satış teknikleri uzmanı ve yönetici eğitmeni olarak görev aldığım üst düzey gelişim programlarında mutlaka olması gerekenler diye aktardığım bilgilerin bir kaç ana başlığından birisi de kısa zaferler yerine uzun vadeli kazançlar tercih ederken nelere dikkat etmeliyiz şeklindeki öğretilerimizdir.

Devamını Oku

2 yorum:

Blogger Yayınlarında Author ve Label bilgilerini Kaldırmak


Genellikle özel temalarda yada çoklu kullanılan blogger sitelerinde yayıncı ismi ve etiketlerin gizlenmesini tercih edilebilinir. Normalde tarih, etiket ve yayıncı bilgileri seo ve kullanıcılar için faydalı özellikler olsa da bazı durumlarda özellikle tasarım ile ilgili ayarlamalarda gizlenmesi tercih edilebilinir.


Devamını Oku

0 yorum:

******** Şifreler Nasıl Öğrenilir ?


Sanal alemde üye olduğumuz binlerce sitenin şifresini aklımızda tutmak zor. Genelde kullandığımız tarayıcı bizim için bu işlemi otomatik olarak yapar. Size ilk uyarım güvenlik açığı oluşmaması için eposta adresinizin şifresi ile diğer kullandığınız şifreleri farklı kullanmanız yönündedir. Çünkü her şeyin kesiştiği nokta eposta adresimiz olduğu için siber güvenliğin yumuşak karnı burasıdır.

Devamını Oku

0 yorum:

Eğitim İle Gelecek


Eğitim öğretim neden bu kadar önemli, geleceği gerçekten de çok mu fazla etkiliyor yoksa hepsi malum güçlerin uydurması mı, isterseniz büyük resime beraber bakalım.

Devamını Oku

3 yorum:

Aletler Ne kadar Elektrik Harcar ?


Günümüzün en önemli enerji kaynağı elektriktir. Çeşitli yöntemler ile elde edilebilinir. Genellikle hidroelektrik santralleri veya nükleer enerji santrallerinden elektrik ihtiyacı karşılanır.

Devamını Oku

0 yorum: