Modem İnternet Servis Sağlayıcı Engellemesini Kaldırmak

Modem yada Çevirge , bilgisayarların genel ağa (internet) bağlantısını sağlayan ve bir bilgisayarı uzak yerlerdeki başka bilgisayar(lara) bağlayan aygıttır. 
Devamını Oku

12 yorum:

Mobil Wap Push (Reklam) Mesajlarına Kapatmak

Bıktıran reklamlar.
Özellikle digiturk den nasıl bıktıysam. İhitiyacım olsa almayacağım.

Devamını Oku

1 yorum:

Çok zaman önceydi , değerli hocalarımdan birisi "o sözün aslı başka" demişti. Yıllar sonra sanırım Norveçli olması lazım, bir profosörün söylevlerinde bizim bilindik "Çok Gezen mi Bilir , Çok Okuyan mı" yozlaştırılmış atasözünü örnek gösterip "dilinize sahip çıkın, diline sahip çıkmayan özbenliğine de sahip çıkamaz, böyle milletler cahilliğe itilir, böylece idare etmesi kolaylaşır ve zamanla asimile olup tarih sayfasından silinir" diyordu.

Devamını Oku

1 yorum:

Eski Firefox Eklentilerini Çalıştırmak

Mozilla firefox tarayıcı kullanıyorsanız, sürekli güncellenen tarayıcıda bazı eski Firefox eklentileri, Firefox'un yeni sürümü ile uyumsuz olabiliyor.
Devamını Oku

0 yorum:

Press F1 to Resume Sorunları Ve Çözümleri

Bilgisayarı açıldığında başlamıyor ve "Press F1 to Resume (Devam Etmek İçin F1 Tuşuna Basın)" uyarısı veriyorsa aşağıdaki çözüm yöntemini deneyebilirsiniz.

Devamını Oku

1 yorum:

İşi Ehline Veriniz !

Cahilistan'ın en önemli sorunu zeka ve ahlak çöküşünün beraberinde getirdiği zincirsiz köleliktir.


Devamını Oku

0 yorum:


Komut İsteminden (cmd) Metin Kopyalamak

Komut satırı işlemcisinden bazen yazıları kopyalamamız gerekir lakin direk sağtık kopyala yapılamadığı için bunu farklı yollardan yapabiliriz.

Devamını Oku

2 yorum: