Google Code Kapandı

GoogleCode Google'ın açık kaynaklı yazılımları desteklemek ve google ilgili programların geliştirilmesi için api ve kaynak kodu yayınlanan google hizmeti. Ayrıca projenizi google serverlerinde host edebilir wiki ve svn kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
Devamını Oku

5 yorum:

Prayaya 

 Her pc de olması gereken bir yazılımı tanıtmak istiyorum. Bu program yerel diskinizde (HDD) veya herhangi bir taşınabilir depolama aygıtında (USB , SD ...) de sanal bir işletim sistemi oluşturmanıza olanak sağlar.

Devamını Oku

8 yorum:

Blog denilince ilk akla gelen Blogger yani Blogspot 'tur. Tabiki bunda Google 'nin ve kullanıcı dostu arayüzün payı çok büyüktür.
Şimdi size Blogger hakkında merak edilern bir kaç ayrıntıdan bahsedeceğim.

Devamını Oku

3 yorum:

Blogger Kayan Yazı Eklentileri

Bloggerde kayan yazılar ile ister sayfa içine HTML Marquee tag'ı olarak isterseniz sitenin değişik alanlarında kullanabilirsiniz. temel kodlar aşağıda verilmiş olsada istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.
Devamını Oku

3 yorum:

BAL PORSUĞU

Guinness rekorlar kitabı tarafından tescillenmiş dünyanın en korkusuz hayvanına yol açın. Sevimli ve ufak tefek sincap gibi görünüşü sizi yanıltmasın. Bala olan tutkusu nedeniyle binlerce zehirli arının bulunduğu kovana dalmaktan çekinmeyen dostumuz aslında ne bulursa yiyor. Karşısına çıkanın ne kadar yırtıcı, zehirli, tehlikeli olması onu pek etkilemiyor.
Devamını Oku

1 yorum:


Osmanlı Türkçesi ya da Osmanlıca, Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk anayasası olan Kanun-ı Esasî’de geçtiği hâliyle Türkçe (Osmanlı Türkçesi: لسان توركى Lisān-ı Türkī; توركى Türkī; توركجه Türkçe; لسان عثمانى, Lisān-ı Osmānī).


Devamını Oku

0 yorum:

1-

Devamını Oku

1 yorum:World Railways (Train Route) Map

Bir yerden bir yere madeni bir yol üzerinde, mekanik bir güçle hareket ettirilen araçlar içinde, insan ve eşya taşımasını temin eden tesislerin hepsine birden demir yolu denir.

Devamını Oku

2 yorum:

Monitör (Ekran) Seçme Klavuzu

Monitör satın alırken nelere dikkat etmeli, nasıl bir bilgisayar monitörü alınmalı , bilgisayar monitörü nasıl seçilir , bilgisayar ekranı satın alırken nelere dikkat etmeliyiz , PC monitörü özellikleri nedir nasıl olmalıdır ?
Bilgisayarımız için belkide en önemli donanımlardan ekran seçimi gerçek anlamda dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Şimdi sizlere yardımcı olmak için monitör satın alma rehberi hazırladık.
Devamını Oku

6 yorum:

Online Backgrounds Fon (Arka Plan Dokusu) Tasarlama Editörleri

Arkafon geliştirmek için faydalı siteler

Özellikle tasarımcılar için kaynak niteliğinde Çok güzel arka plan dokuları bulabileceğiniz yada kendiniz internet üzerinden tasarlayabileceğiniz  faydalı servisler.

Devamını Oku

0 yorum: