Mynet.com Eposta Yada Mynet Oyun Açılmama Çözümü


Mynet.com, Türkiye'nin ilk Türkçe internet platformlarından biridir.1999 yılında kurulan Mynet servisi zamanının 1 numarası olmaya kadar yükselmişti.

Devamını Oku

2 yorum:

Bilgisayar Arıza Testi Yapmak


Bilgisayar  ile uğraşan herkes bilirki bazen anlamsız mavi ekran hataları yada bilgisayarın aniden reset atması gibi sorunların neden kaynaklandığını bilmek önemlidir. Normelde tecrübeli kişiler sorunun belirtilerinden anlayarak teşhisi doğru tahmin etseler de bazı durumlarda özellikle de arızanın gel-git yaptığı bir gözüküp bir normal çalıştığı durumlar çözümü geciktirmektedir.
Devamını Oku

13 yorum:

Blogger RSS (Özet Akışı) Adresleri Nelerdir ?


RSS, genellikle haber sağlayıcıları, bloglar ve podcastlar tarafından kullanılan, yeni eklenen içeriğin kolaylıkla takip edilmesini sağlayan bir web sayfası bildirimcisidir. Kullandığı dosya biçimleri .rss ve .xml'dir.


Devamını Oku

2 yorum:

Çağ (Zaman)


Çağ başlangıcı ve sonu belli olan, tarihte ayrı bir özelliğe sahip zaman bölümüdür. İnsana ait kültürel evrim çağları  günümüzden 2,5 milyon yıl önce, kültürel değişimin, organik değişimin önüne geçmesi ile başlamıştır; Tarih Öncesi Çağlar ve Tarih Çağları olmak üzere ikiye ayrılır.

Devamını Oku

1 yorum:

Volt, Amper, Watt, Ohm Nedir ?


Özelliklede cep telefonu ve dolayısıyla şarj aletleri yaygınlaştıkça insanlar üzerinde yazanların ne anlama geldiğini ve farklarını merak etmeye başladılar.

Devamını Oku

0 yorum:Bilgisayar toplamak isteyen herkes sistem bileşenleri içinde , çok fazla donanım çeşidinin ve kaliteyi belirleyen ayrıntının arasında doğru seçimi yapmak için çabalar.
Devamını Oku

0 yorum:

Blogger SEO


Sizlere uzun uzun şunu yapın demeyeceğim. Bildiğiniz gibi Blogger Google altyapısını kullanıyor ve zaten varsayılan ayarlarda bile kullansanız en optimize şekilde arama sağlayıcılara uyumlu. Kısaca size orijinal ve nitelikli içerik üretmek kalıyor.

Devamını Oku

1 yorum: