Bilgisayarlar Üzerine Tecrübeler 1


Özellikle teknoloji yayınlarının büyük bir çoğunluğunun advertorial içerikli ürün incelemeleri ve doğrultuda kullanıcıları maniple etmeleri üzerine sizleri bilgisayar konusunda çok sık sorulan sorulara gerçek cevaplar bulmanız için makalemizi dikkat ile okumanızı tavsiye ederiz.


Devamını Oku

2 yorum:

Program Kaldır veya Değiştir de Görünmeyen Yada Kalkmayan Programları ve Dosyaları Kökünden Kaldıralım ve Artıklarını Silelim
Windows da yüklü programlar normal olarak
Denetim masası > Program kaldır 
yolu ile kolayca sistemden kalkmaktadır. Ancak bazı programlar bunu bir türlü kolay yoldan yaptırmazlar. Bunun bir kaç nedeni olabilir, program zararlıdır, yükleme veya kaldırmada yanlışlar olmuştur, sistemsel hatalar vb.

Devamını Oku

0 yorum:

OKUMAK


Sürekli duyduğumuz ama çok az insanın sahip olduğu kitap okuma alışkanlığının gerçek hayatta ne gibi faydaları var ? Kitap okumak ve kitap okumayı alışkanlık haline getirmek neden bu kadar önemli ? Neden yaşamış her filozof, alim yada konusunda uzman herkes sürekli kitap okumanın nefes almak kadar vazgeçilmez olduğunu söylüyorlar ? En önemlisi ise alakası olmayan meselelerde kitap okuma alışkanlığının bizlere günlük hayatta ne faydası olabilir ?

Devamını Oku

0 yorum:

BLOGGER


Blogger: Alphabet (Google'nin) sahibi olduğu HTML ve CSS tabanlı bir yayın sistemidir. Ücretsiz sunduğu avantajları nedeni ile dünya çapında en çok tercih edilen blog altyapısıdır.

https://www.blogger.com


Devamını Oku

1 yorum:

YouTube, dünyanın en büyük video barındırma web sitesidir. Site, kullanıcılarına video yükleme, izleme ve paylaşma imkanı sunmaktadır. Bilgi ve tecrübesiyle son kullanıcıya faydalı içerik sunan ve zaman kaybı olmayan tavsiye ettiğimiz YouTube kanalları.

Devamını Oku

0 yorum:

Sosyal Medya Gerçekleri (Kral Çıplak)


Sosyal medya, internetin son kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir.

Devamını Oku

1 yorum: